Spravodajstvo
Rizoma pre CBR1000RR
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

AMIS
13. júna 2008 at 13:01
Veď to musí trhať šróby z bloku keď sa to zapre do asfaltu. 😠
Furby
13. júna 2008 at 13:43
AMIS to nevadí, to sa vypodložkuje… 🤣
kxbibo
13. júna 2008 at 13:55
AMIS si to už testoval?
AMIS
13. júna 2008 at 17:59
Odkiaľ by som to vzal? Tata je automechanik a tak občas mrkám na to čo robí. Ak vidím ako repasuje karter alebo blok motora s vytrhanou polovicou závitoviek len preto, že jeden dedo nepoužil momenťák, čo potom urobí s menšou závitovkou a tenším lôžkom pád a tlak 300kilo krát smer a kynetická rýchlosť šúchajúcej sa motorky? To je len moja laická nedúvera, ale štupel na krytke bude skôr len sexy dizajn ako funkčný tuning. Toť názor sedláka v gumákoch. 😁
kxbibo
13. júna 2008 at 19:17
AMIS no to víčko sa pri nehode vie prasknúť alebo predrať. Určite je to lepšie s týmto ako bez toho.
kankoXF
15. júna 2008 at 19:55
🤣 🤣 🤣 …a zabraňujú poškodeniu pri malom páde… 😁 😁 😁 Na 1000 RR je aky pad maly? Pri otacani na parkovisku, alebo pri vyjazde z garaze? 🤐 🙄