Connect with us

Testy a recenzie

A-PRO EVO 2010

Publikovaný

on

Výrobca A-PRO si pripravil na nový rok niekoľko pekných noviniek a dokonca aj zverejnil ceny jednotlivých modelov.

Rukavice A-PRO EVO Cobra
Kožené rukavice, ktoré majú množstvo elastických doplnkov, zapínanie na suchý zips, ochrannú výplň na dlani, chrániče hornej časti ruky a perforovanú koža. Dostupné sú vo veľkostiach S-3XL v cene 99€.

Bunda A-PRO EVO GTS
Bunda je určená pre šport a turistiku. Má vyberateľné všetky chrániče, vyberateľnú vnútornú termovložku a pre lepšiu viditeľnosť reflexné pásiky. Ďalej ponúka sťahovací pás, vonkajšie a vnútorné vrecká a zips na pripnutie o nohavice. Dostupná vo veľkostiach S-3XL v cene 150€.

Bunda A-PRO EVO TS3
Bunda určená pre šport, turistiku, ale aj enduro. Veľmi odolná bunda, ktorá je na 100% nepremokavá. Má vyberateľné všetky chrániče, vyberateľnú vnútornú termovložku a pre lepšiu viditeľnosť reflexné pásiky. Ďalej ponúka taktiež sťahovací pás, vonkajšie a vnútorné vrecká a zips na pripnutie o nohavice, ale aj vetracie otvory. Dostupná vo veľkosti S-3XL v cene 175€.

Nohavice A-PRO EVO Hydro
Textilné nohavice, ktoré sú určené pre šport a turistiku. Sú vysoko odolné a nepremokavé, majú vyberateľné chrániče kolien, vrecká na zips, vyberateľná termovložku, vetracie otvory a možnosť pripnútia zipsom k bunde. Dostupné vo veľkostiach pre mužov 28-44 a pre dámy 26-36 v cene 144€.

Nohavice A-PRO EVO Oxygen
Textilné nohavice, ktoré sú taktiež vysoko odolné, naviac majú perforovanú priedušnú látku, vyberateľné chrániče kolien, vrecká na zips a možnosť pripnúť zipsom k bunde. Dostupné vo veľkostiach pre mužov 28-44 a pre dámy 26-36 v cene 119€.

Bunda A-PRO EVO Butterfly
Dámska bunda určená pre turistiku, alebo šport. Bunda je z vysoko odolnej látky, ktorá je 100% vode odolná. Má vyberateľné všetky chrániče, vyberateľnú vnútornú termovložku a pre lepšiu viditeľnosť reflexné pásiky. Ďalej ponúka taktiež sťahovací pás, vonkajšie a vnútorné vrecká a zips na pripnutie o nohavice, ale aj vetracie otvory. Dostupná vo veľkostiach XS-XXL v cene 152€.

Bunda A-PRO EVO Divina
Dámska bunda určená najmä do mestskej premávky. Veľmi odolná bunda, ktorá je na 100% nepremokavá. Má vyberateľné všetky chrániče, vyberateľnú vnútornú termovložku a pre lepšiu viditeľnosť reflexné pásiky. Ďalej ponúka sťahovací pás, vonkajšie a vnútorné vrecká. Dostupná vo veľkostiach XS-XXL v cene 84€.

A-PRO EVO 2010

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri