Connect with us

Spravodajstvo

Adventure obuv Touratech Destino – revolučné čižmy pre dobrodruhov

Publikovaný

on

Multifunkčné motocyklové čižmy Touratech Destino sú jedinečnou voľbou pre adventure jazdcov. Pohodlné, bezpečné ale hlavne vhodné aj na nosenie mimo motocykla.  

Obuv pre cestovné endurá zažíva revolúciu v podobe čižiem Destino. Po prvý krát tu máme motocyklovú obuv, ktorá sa dá využiť aj na bežné nosenie. Motocyklové čižmy 2 v 1 ušetria kopec miesta vo vašich kufroch, sú pohodlné, ochránia vaše nohy pri jazde na motorke a svojim výzorom nezaprú príslušnosť ku krvnej skupine adventure. Jazdci na cestovných endurách hľadali vždy kompromis medzi robustnými enduro čižmami a pohodlnými turistickými topánkami na motorku. Tak ako samotné motocykle tejto kategórie v sebe spájajú odolnosť a komfort, rovnako to urobil Touratech pri vývoji čižiem Destino. Pevné čelo čižmy s oceľovou špičkou, vás dostatočne ochráni, a vnútorná pohodlná plnohodnotná topánka zase zaistí komfort.  

Čižmy Destino prinášajú do sveta adventure aj viacero praktických vymožeností. Ich samotná konštrukcia vám umožní bezpečnú jazdu na motocykli. Avšak po zastavení sa môžete vybrať na prechádzku mestom, alebo kdekoľvek inde bez toho, aby ste sa museli prezúvať. Vnútorná topánka Destino je stále na vašich nohách, vnútro batožinového priestoru tak zbytočne nezaberá ďalší pár topánok. No a vonkajšiu čižmu iba jednoducho zamknete o pevnú časť motocykla a môžete sa nerušene prechádzať, bez strachu o odcudzenie vašich čižiem. Vnútorná topánka je pritom nepremokavá. Počas jazdy či prechádzky v daždi tak ostávajú vaše nohy v suchu.

 Prvé skutočné adventure čižmy spájajúce výhody enduro a turistickej obuvi sú teda tu.   


Tlačová správa: www.touratech.sk

Adventure obuv Touratech Destino – revolučné čižmy pre dobrodruhov

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. AIR

    1. decembra 2016 at 13:35

    Podla mna sikovny napad  👍   👍   👍  vcelku ma tie cizmy zaujali…  😉   😉   😉

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri