Connect with us

Spravodajstvo

Aktualizácia máp pre zūmo – zadarmo

Publikovaný

on

Žilina 10.11.2008

Nakupujte s dôverou: Garmin predstavuje nüMaps Guarantee
Noví zákazníci, ktorí si zakúpia modely nüvi alebo zūmo majú možnosť získať bezplatnú aktualizáciu máp v novom zariadení.

Spoločnosť Garmin, globálny líder v GPS navigácii, ponúka svojim zákazníkom unikátny spôsob ochrany zabezpečenia aktuálnosti máp v nových GPS zariadeniach série nüvi alebo zūmo. Garmin garantuje každému zákazníkovi, že ak si zakúpi akékoľvek nové zariadenie série nüvi alebo zūmo tak má bezplatný nárok na aktuálnu verziu mapy City Navigator, v prípade ak v zariadení už aktuálna mapa nie je predinštalovaná.
Postup pre uplatnenie garancie je nasledovný:
1, Do 60 dní od prvého použitia si svoje zariadenie zaregistrovať na nasledovnej stránke výrobcu my.garmin.com
2, Ak je k dispozícii nová mapa v priebehu 60 dňovej lehoty od prvého použitia zariadenia, zákazník má nárok na bezplatné stiahnutie aktualizácie do svojho GPS zariadenia cez svoje konto na my.garmin.com.
V prípade, ak zákazník nemá nárok na bezplatnú aktualizáciu mapy, môže si aktualizáciu objednať na našej stránke [linka]
Služba nüMaps Guarantee je aktívna od 15. Októbra 2008. Každý, kto prvýkrát použil nové nüvi alebo zūmo 17. Augusta alebo neskôr je oprávnený získať bezplatnú mapovú aktualizáciu. Musí však splniť podmienku registrácie GPS zariadenia a bezplatná aktualizácia je k dispozícii do 60 dní od prvého zapnutia prístroja.

Pre viac informácií o službe nüMaps Guarantee navštívte [linka]

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri