Spravodajstvo
ATK dokazuje, že dvojtakty nevymreli
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceBenda Chinchilla 500: Pohoda na dvoch kolesách
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?

Svajciar
23. apríla 2008 at 9:45
To musi byt radost nakopavat. 🙂
malymirec
23. apríla 2008 at 12:28
Ked uz 4T 450 su tazko zvladnutelne, tak co bude potom toto? 😶 😶
kxbibo
23. apríla 2008 at 13:31
malymirec to je pre tých komu by sa málo zdalo 😁
Pepi
23. apríla 2008 at 13:38
No skratka, americke megalomanstvo. Ked maju bezne 4 a viac litrove motory v plechovkach, tak sa to musi prejavit nie len pri ccc, ale aj pri krosach.. 🙂
Trosku dost od temy, ale keby si amici uvedomili, ze im na ich slimaci „kruuuzin“ po dialniciach stacia aj motory do obsahu 2l, tak by nedostatok ropy nebol az taky akutny problem. 🙂
AMIS
24. apríla 2008 at 19:39
Hele vole to bude delat prdy 😈
Gaaspi
26. apríla 2008 at 7:23
KxBibo za toto husky nevymeníš? 😈 bohvie kedy sa to do európy začne dovážať? A tá menšia verzia 620-ccm je asi pre hobíkov a začiatočníkov 😁 😁 tá má „len“ „70-koní“ 😁 😁 týmto by som už aj malotraktor nahradil záhradu pluhom preorať 🙂 toto od volnobehu musí ísť jak SX-520 vybereš ľubovolný prevodový stupeň a jazdíš na ňom celý deň 😁 😈 👋