Spravodajstvo
ATK dokazuje, že dvojtakty nevymreli
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

Svajciar
23. apríla 2008 at 9:45
To musi byt radost nakopavat. 🙂
malymirec
23. apríla 2008 at 12:28
Ked uz 4T 450 su tazko zvladnutelne, tak co bude potom toto? 😶 😶
kxbibo
23. apríla 2008 at 13:31
malymirec to je pre tých komu by sa málo zdalo 😁
Pepi
23. apríla 2008 at 13:38
No skratka, americke megalomanstvo. Ked maju bezne 4 a viac litrove motory v plechovkach, tak sa to musi prejavit nie len pri ccc, ale aj pri krosach.. 🙂
Trosku dost od temy, ale keby si amici uvedomili, ze im na ich slimaci „kruuuzin“ po dialniciach stacia aj motory do obsahu 2l, tak by nedostatok ropy nebol az taky akutny problem. 🙂
AMIS
24. apríla 2008 at 19:39
Hele vole to bude delat prdy 😈
Gaaspi
26. apríla 2008 at 7:23
KxBibo za toto husky nevymeníš? 😈 bohvie kedy sa to do európy začne dovážať? A tá menšia verzia 620-ccm je asi pre hobíkov a začiatočníkov 😁 😁 tá má „len“ „70-koní“ 😁 😁 týmto by som už aj malotraktor nahradil záhradu pluhom preorať 🙂 toto od volnobehu musí ísť jak SX-520 vybereš ľubovolný prevodový stupeň a jazdíš na ňom celý deň 😁 😈 👋