Connect with us

Podujatia

Bizouard vyhral, Podmol expandoval

Publikovaný

on

Prvý novembrový týždeň ČEZ Aréna Ostrava privítala Majstrovstvá sveta FMX – sériu „NIGHT OF THE JUMPS“ – FIM FREESTYLE MX WORLD CHAMPIONSHIP. Excelentný zážitok vidieť svetovú elitu v Ostrave doplnil Američan Scott Murray s premiérovým trikom DOUBLE BACKFLIP, ktorý mu ale nevyšiel. Všetko ostatné bolo ale excelentné a treba povedať, že za všetko toto môžeme poďakovať dvom významným českým spoločnostiam LR Cosmetic a Buksa & Partner, ktoré okrem iného majú i popredný motokrosový tím LR Cosmetik ADOS Team.

Všetko to začalo PIT PARTY
Tak toto bolo pre fanúšikov jazdcov niečo, čo sa v inom vrcholom športe len tak ľahko nestáva. Všetci jazdci vo svojich kójach s motocyklami boli k dispozícii širokej verejnosti a každý sa mohol s hviezdami FMX vyfotiť, pozhovárať, vypýtať si podpis. Parádny zážitok. Ďakujem za všetkých.

Strhujúce finále
Remi Bizouard (FRA), Libor Podmol (CZE), Jose Miralles (ESP), Brody Wilson (USA), Brice Izzo (FRA), Petr Pilat (CZE), Steve Mini (AUS), Fabian Bauersachs (GER), William van den Putte (BEL), Hannes Ackerman (GER), Tomáš Lysaček (CZE). Toto bola piatková zostava a prvý šiesti sa prebojovali do piatkového finále…

Celú reportáž si môžete prečítať v Motomagazíne č.: 12/2009, ktorý nájdete v stánkoch už od tohto pondelka, 23-teho novembra.

Reportáž Text a foto: Vlado Brniak

Bizouard vyhral, Podmol expandoval

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri