Spravodajstvo
BMW 450 enduro – oficiálne
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?

kxbibo
22. apríla 2007 at 10:14
Vyzerá to dobre.
raptor
22. apríla 2007 at 11:31
Nevidim boxer 😀 je to nejake doj**te 😈
Crash
22. apríla 2007 at 14:42
😛 .. toto by som si chcel skusit, ale ked sa do niecoho pusti BMW tak to vacsinou stoji zato 😶
bohur
24. apríla 2007 at 7:20
Krásny stroj, zaujímala by ma cena a výkon, btw. ten druhý jazdec, neni to Rasťo Eckert? Na štarte by dal dole prilbu a všetci by ušli domov.
snipergun
24. apríla 2007 at 8:12
No jo chyba tam aj mne boxer… 🙂
duggo
24. apríla 2007 at 10:59
A kardan , ale inac pekna je
pagy
25. apríla 2007 at 22:15
Co uz len moze byt na BMW pekne 🤐
raptor
26. apríla 2007 at 9:02
Vsetko ale to taka ofca co si kupi bezpohlavnu DL 1000 nikdy nepochopi 😈
pagy
26. apríla 2007 at 10:48
Joj vyholena ofca, ani by si mi neveril aky som spokojny. Ja som chcel motorku a nie robota… 😛
raptor
26. apríla 2007 at 15:20
Nevis co je dobre moooj… kym si nejazdil bmw nevis co je to dobra motorka 😈
pagy
26. apríla 2007 at 15:58
Jazdil som bmw, len asi kratko, ked ma to nejako nechytilo…
si nejaky horenosko, kua a teraz ti je aj Honda dobra 🙂
poznam asi styroch ludi co zmenili moto na bmw a pripadaju mi ako klasici od Harleya…heh
pre mna ked bmw, tak SAHARU…
raptor
26. apríla 2007 at 16:00
No ked sa ti uz ja zdam horenosko tak to ti idem do teska kupit hned za karton dioptrickych okuliarov
prosim aplikovat naraz 😇
pagy
26. apríla 2007 at 16:05
Z tesca? take lacne? ked tak nejake dobre…kua horenosko zase chce setrit
raptor
26. apríla 2007 at 17:36
Ofca vela lacnych = jedny dobre… …ale hadam si nemyslis ze ti to ulahcim jednymi dobrymi ked ti mozem nalozit na nos za karton lacnych 😈