Connect with us

Podujatia

BMW Motorrad dni na okruhu v Brne

Publikovaný

on

Účastníci si môžu otestovať novú HP4 alebo S 1000 RR na RR Dňoch Brno 2013

BMW Motorrad organizuje okruhový deň v dňoch 22. až 23. mája 2013 na Masarykovom okruhu v Brne. Okrem jazdenia na vlastnom motocykli si môžu účastníci otestovať novú BMW HP4 alebo S 1000 RR na okruhu, ktorý je známy z oboch sérií – Moto GP a taktiež Superbike.

Účasť je podmienená registráciou a uhradením registračného poplatku do termínu uzávierky. Vstup na trať je možný jedine vo vhodnom jazdeckom oblečení. Organizátori odporúčajú integrálnu prilbu s dvojitým D-uztváraním, jednodielnu koženú kombinézu s chráničmi, kožené rukavice a vhodné čižmy, ale na vlastnú zodpovednosť je povolené použitie obyčajnej prilby, motocyklovej bundy a nohavíc s chráničmi.

Poplatok za účasť na podujatí je 149-160 Eur v závislosti od dátumu registrácie, dvojdňový účastnícky poplatok je 280-300 Eur. Tento poplatok zahŕňa 4×25 minút jazdenia na okruhu na vlastnom motocykli a tiež 1×25 minút okruhového jazdenia na motocykli BMW, jedlo a pitie na občerstvenie, ako aj časomiera (poplatok za prenájom transpondera sa platí zvlášť).

Účasť je otvorená pre všetky motocyklové značky. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tejto webovej stránke: [linka]

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri