Connect with us

Spravodajstvo

Druhý deň v Košiciach ovládla Austrália

Publikovaný

on

Medzinárodná 6-dňová včera pokračovala druhým súťažným dňom, ktorý úplne ovládli austrálski jazdci. Do čela sa posunuli nielen v súťaži Trophy tímov ale vedú aj v Juniorskej trofeji a aj medzi ženami im patrí prvá priečka.  

Včera výborne zajazdil prakticky celý austrálsky Trophy tím a dokázali nielen vymazať stratu na vedúcich Američanov ale posunuli sa do čela priebežného poradia s náskokom len niečo viac ako 8 sekúnd pred tímom USA. Fantastický včera zajazdil Daniel Milnner (AUS), ktorý zajazdil absolútne najrýchlejší čas. 3. miesto si udržali Francúzi, ktorí síce nestiahli náskok na dvojicu vedúcich tímov, no podarilo sa im odpútať sa od najbližších prenasledovateľov. Slovenský Trophy tím aj včera obsadil 12. priečku a priblížil sa na necelé dve minúty k 11. priečke, ktorá momentálne patrí Švédom.

Junioroch sú na prvej priečke opäť Austrálčania, pred Švédskom a Francúzskom. Našim jazdcom patrí po včerajšku 11. priečka, keď si o jedno miesto pohoršili..

ženskej trofeji patrí prvá priečka Austrálii, pred Francúzkami a Švedkami. Včerajšok znamenal definitívny koniec Karin Hostinskej a obe naše dievčatá sú už mimo súťaž.

 V klubovej súťaži sa do čela dostal švédsky tím Ostra Elita. Nášmu najlepšiemu tímu BAMU BMT Slovakia Team patrí po včerajšku 9. miesto priebežného poradia. Medzi klubákmi naďalej výborné výkony podáva Thomas Hostinský, ktorému patrí 1. miesto v kategórii C3.

foto: yamaha-racing

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri