Connect with us

Spravodajstvo

Ferrari prilby od Newmax

Publikovaný

on

Výrobca Newmax, ktorý je pre nás známy aj pod inými značkami, ako sú napr. Momo Design, Cromwell, Vespa, Piaggio, Moschino, Borsalino, Vespa, Laura Smith, Ducati, Louis Vuitton, Gucci, Trussardi prináša nové kolekcie pre rok 2010. Viac, ako 4 000 000 týchto prilieb bolo dodaných do 28. krajín sveta.

Ferrari F60 je v klasickej červenej Ferarri farbe s polepom formuly F60 a šachovnicou a samozrejme s logom Ferrari. Prilba je zameraná na vysoký komfort spojený s race štýlom a je dostupná vo všetkých veľkostiach.

Ferrari Stile je dodávané v čiernej farbe v spojení s hnedou kožou a jediným polepom a dominantou na tejto prilbe je logo Ferrari. Táto prilba je taktiež zameraná na vysoký komfort a luxus spojený s vysokou eleganciu. Táto prilba nájde skôr uplatnenie pre milovníkov veteránov.

Brembo B-tech a B-jet, nové prilby pre motocyklistov a skútristov s jazdcami značky Brembo. Prilby sú navrhnuté pre zvýšenie bezpečnosti, pohodlia a dizajnu, predovšetkým v nových typoch. Ako novinka je v prilbách automatické uťahovanie pásu prilby a forma clony.

Kolekcia prilieb od Newmax

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. Frank

    17. novembra 2009 at 8:33

    Hm Ferrari 😶 …. it is not my cup of tea… ale pre skútristov je to imidžovka 😀
    Určite by ma zaujímala cena takjto srandičky 😁

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri