Connect with us

Odpoveď na: 40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme Odpoveď na: 40+ – tu sme

#103479
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)

😈  To, že tie diely budú na plochodrážny špeciál, bolo mi jasné hneď, Maugera pozná každý, ale o anglických eso-speedway zoskupeniach nemám ani poňatie.
Strááášne sa za to hanbím, ale plochá dráha ňi moc pre mňa, ja račej také hrbolatejšie. 😁 

Je fakt, že tí z Manchestru dátumom na erbe prebili o 10 rockov Ace Cafe London (1938, nedávno slávili 80. narodeniny), ale ja fandím aj tak Liverpoolu, lebo Beatles boli odtiaľ. 😈 

O našich SK-drahotách mi nemusíš referovať, je to kvôli tým chrapúňom, čo nakupujú v zahraničí…
V Hungárii je kopec vecí za polovičné ceny, aj ja, chrapúň, tam často nakupujem.
Ale už som sem pridával napr. kosti na zníženie SV 650, tie  mám nové nerezové z Anglicka za 15,- evri (pošta zadarmo, priviezla mi to dcéra 😈  ). U nás alebo v CZ stáli od  nejakých cca 35 do 80 evri, už si presne nepamätám.
Ale už sa to zlepšuje, ceny išli dole a použité SV-kosti som už videl na Bazoši za 15,- 😁 

 😈 😈 😈 Adekvátne story (históriu) k tej plochačke, čo potom zdvihne cenu o 500 %, si už vymyslel?

Partneri