17-18.8….Vtačia chrípka-Nedožery
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › 17-18.8….Vtačia chrípka-Nedožery
- Toto téma obsahuje 179 odpovedí, 50 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 9 mesiacmi od
MioK.
-
AutorPríspevky
-
15. augusta 2007 o 13:30 #75646
cbr900
Účastník (Participant)BLAVÁCI a blízke okolie … obraciam sa na vás s prosbou… odznaky na túto akciu sú vyrobené (už ich má doctor), ale nestihli tam pribaliť moju objednávku 8 odznakov 😠 … preto sa chcem opýtať, či nemá niekto cestu okolo:
Linwe, s.r.o.
Pluhová 78
831 03 Bratislavamapka [linka]
… má u mňa pifčo (alebo niečo tvrdé) 😁 … ak niekto ide okolo, dajte mi vedieť …. kontakt na mňa : 0908 407 130
dík15. augusta 2007 o 14:33 #75647Coolerman
Účastník (Participant)cbr900 akurát idem okolo 😁 treba niečo vyzdvihnúť? 🤐 😎 A tvrdé nepijem však vieš 😇 😎
15. augusta 2007 o 21:24 #75648doctor
Účastník (Participant)Zajtra ti cbr zavolam rano ked pojdem z hokeja ci to stiham alebo nie lebo mam nocnu a este musim vymenit olej v motorke.Tak okolo 9.30 ti volam.Bud v strehu chlape.A potom si dame pivko.
15. augusta 2007 o 21:45 #75649Furby
Účastník (Participant)Ja si dám kofolku ako vždy… 🙂 🙄
16. augusta 2007 o 4:47 #75650cbr900
Účastník (Participant)Zabudol si: Ja si dám kofolku ako vždy sám a niekde v úzadí 🙂 🙄
16. augusta 2007 o 10:30 #75651chnypa
Účastník (Participant)Chnypa si berie stan.. Jedine, že by tam mali aj nejake tie prístelky 😁
16. augusta 2007 o 13:32 #75652Heavy
Účastník (Participant)chnypa 😀 😀 😀 prístelky sa môžu použiť až ráno – teda ak sa ich podarí objaviť… 😁
16. augusta 2007 o 13:35 #75653raptor
Účastník (Participant)Nepojdete niekto cez ZM? zeby som sa k veceru pripojil?
16. augusta 2007 o 18:01 #75654Furby
Účastník (Participant)cbr900 možno mi ešte bude robiť spoločnosť Puma 😇
16. augusta 2007 o 18:58 #75655cbr900
Účastník (Participant)Furby farbička ☹️ … pomaly pomaly…to by si musel najskôr cezo mňa prejsť 😀 😁 …. dúfam, že dojdeš, dáme kofču, pivo, fernet, odovzdáme kľúče od moto a pokračujeme ďalej 😁
16. augusta 2007 o 19:11 #75656jaRRo
Účastník (Participant)Velice sa tesim na zajtra… pridem spár spravnymi jugurtakmi a zombym 😁 a neberem si stan vsak pojdem kuk nie? ak ma nik neukeca na pivo… a zo spanim to vyriesim ako pRRedseda v osRRbli
16. augusta 2007 o 19:21 #75657Furby
Účastník (Participant)cbr900 čo?? kľúče od chaty?? 😈 😁 ale jasné, pofajčíme, uvidíme 😉
16. augusta 2007 o 20:12 #75658Sani
Účastník (Participant)Takže, kamaráti hovadský:
Motorečka Vierkina ešte nie je , ale máme v rezerve canoe. Takže ideme na Dunaj.
Spomínajte na nás v dobrom, aj ohovoriť nás môžte. Vždy lepšie, ako keby ste si nespomenuli 😈 .17. augusta 2007 o 1:39 #75659Furby
Účastník (Participant)Sani 😟
17. augusta 2007 o 5:52 #75660kuky
Účastník (Participant)Sani 😟 😟 😟 😟 😟 😟 😟 😟
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
Jawa Pérák 350: Súboj generácií, ktorý delí 70 rokov, ale spája jedna vášeň
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
