Connect with us

19.Jul – Den motorkarov

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 19.Jul – Den motorkarov

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67928
    yagiza
    Účastník (Participant)

    19.jul je v anglicku vyhlaseny ako „National Ride to Work Day“ cize den ked vsetci (alebo aspon drviva vacsina) motorkarov sa vykaslu na auta a do prace poju na motorke. je to den ked oznamuju ludom a vlade ze motorkari su tu a su sucastou kazdodenneho zivota. Takztiez ze znizuju znecistenie ovzdusia, nesposobuju zapchu a znizuju cas za ktory sa dostanete do prace.

    ti co ste v anglii tak viet ako ist v stredu do prace.

    a akurat ja mam vtedy volno… ☹️

    #67929
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza tak chod niekde na vylet 😉

    ja sa na to uz tesim pojdem na bicykli 😁

    #67930
    faradero
    Účastník (Participant)

    Dobry napad. Na vsetko sa vy….m a pojdem pojazdit. Asi si dam Tatry. Ak bude pekne.

    #67931
    yagiza
    Účastník (Participant)

    tak dnes islo naozaj omnoho viacej ludi do prace na motorkach. urcite pomohol aj fakt ze je dnes najhorucejsi den v anglii… to by som chcela vidiet kolki by si splnili svoju motorkarsku povinnost keby lialo 😉

    k tomu ze je najhorucejsi den… mrdaju srtk a pisek na cesty, lebo sa asfalt topi… nechapu ze presne o to ide! ☹️

    #67932
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no ja som dnes nevidel zeby bolo nejako pribudlo motorkarov na cestach a to som cely den bol v meste…. 😕

    #67933
    yagiza
    Účastník (Participant)

    racer8 ak si v Londyne tak to nezbadas. ja som si privstala a bolo ich viacej ako obycajne. 🙂

    #67934
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza hej som v londyne ale preo sak to by malo platit aj tu nie? a kde si ty?

    #67935
    yagiza
    Účastník (Participant)

    v londyne je stale vela motorkarov. ja som vo swindone – „the capital of chavs“ 😀

    #67936
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza no to je tak asi preto ziadna zmena : ) hlavne tych co poznam ja stale jazdia do roboty na motorkach : ) aj v zime a to je uz co povedat 🤐

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri