Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,601 až 6,615 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #91000
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Skapacinkari dobre sa vam slinky zbiehali ked ste videli tu skapacinu na fotkach hned by ste ju drali z koze a dalsi s partie by mohol vozit zdochlinu  😁

    #91001
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Ja sa tiež zdržím ….vodu si dám aj z vodovodu pri mojej diagnoze

    #91002
    amper
    Účastník (Participant)

    Ak sa nájde zodpovedný dobrovolník na čapovanie, nebude to na škodu, ja si určite dám, veď pivo tam minulý rok nebolo zlé a o kuchyni ani nehovorím.

    Tento rok si dáme s Danny pripraviť  od kuchára Královské palacinky, Anka, že boli super 🙂 .

     

    #91003
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Bré jutro spachtoši. Hore sa , ale iba pomeristi. Rentoši móžu ešte drichmať. 😁 
    Solim, Len kludne takého kocúra si urob. Veď aj ja nebudem chodiť na preteky po Európe. To iba z recesie. Iba ak nejaká ekšn nášho kmeňa sa uskutoční, niekde na ČU. Neboj vyberieme trať , čo sa pojde dolu brehom. Hore si ho potom vyvezieš na tom tvojom ťažnom. 👍 
    Message for Frco only: 135/77
    Idem dať kawej ,pirulu a niekde do kútika rozjímať ako ukončiť čo najskôr tento upršaný deň. 🙂

    #91004
    Lojzo
    Účastník (Participant)

    Dobré ránko wikino. Ďeň ešte ani poriadne nezačal a ty už chceš končiť.

    #91005
    kingston
    Účastník (Participant)

    Ahaho lámača barlí (alebo sŕdc 😈 ) vitaj Peťo 👍 .

    Dobrojutro všetkým.

    #91006
    theo
    Účastník (Participant)

    Kde ini začínajú – WIKINO už končí.  😁 

    Dobre ranko.

    #91007
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Dobré ránko všetkým!!!!!!!!!!! 😘 
    Keby boli na svete starosti iba s pivom,  tak to by bola paráda. Čapáka tam mali ozaj dobrého a Ampérko, máš 100 % pravdu, Kráľovské palacinky boli super, už sa na ne teším jak Wikino na rentu 😁  (AD)  
    Dva smaile použité.
    A ešte som zabudla, Peťko vitaj  v tomto vždy nespokojnom kolektíve.

    #91008
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Gúteň mórgeň.

    Zdravím renkonwaleščentoff, ostatných adoleščentoff aj mojich 20 čentoff.

    Sledujem s veľkým interressom Duel Piwny.
    Ak by to nevyšlo inak, odporúčam:

    Môžete váhavo vypiť Váh.
    Tečie bez pípy. Satarmo. Je ho dosť.
    Tesne nad BS sa do neho vlieva Belá, čiže je REZANÝ a iste aj NAPENENÝ.
    Studený je  nabetón, lepšie ako PapiKozel.
    A aby mal aj príslušnú farbu, to môžeme (chlapci) zabezpečiť.

    5x papiky 😈  😈  😈  😈  😈 

    Na RJS už majú smajlíky aj svoje vlastné mená: VANUCCI, theo, sHARk, motobabka
    a mnóho iných……… 🙂 

    #91009
    maguma
    Účastník (Participant)

    Ja som sa len spýtal prevádzkárky na otváraciu dobu reštaurácie a tá končí o 21:00. Vlani za mnou prišlo viac ľudí, že prečo nám nemôžu dlhšie čapovať pivo. Ak si pozriete vlaňajšie fotky z Pajty, je tam vidieť normálny, samozrejme, že chladiaci, výčapný pult s dvoma pípami, kde bežne čapujú pivo keď tam majú akciu, hádam ho nebudú nosiť cez kemp, takto mi to potvrdila prevádzkárka akeďže nás tam bude dosť, tak som si myslel, že sud piva sa dva dni bez problémov minie. Dnes jej zavolám aby na tento môj nápad zabudla a pivo bude len v reštaurácii, vykašlite sa  na ďalšiu debatu o pive, kto si aké dá po záverečnej, bude len jeho vec. 🙂 😉

    #91010
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Tak, a máme po ptááááákach.  Nemusíme rozmýšlať či teplé pivo, lebo studené, či penu, lebo šumienku.  😁  Ty si to vyriešil. Nech sa každý drží hesla, VOJAK SA STARÁ, VOJAK MÁ.

    #91011
    majanko
    Účastník (Participant)

    Maguma presne tak, kašli na to. To nikdy nenájdeme spoločnú reč, keď sa dá možnosť verejne hlasovať o nejakom a každom nápade. Tisíc ľudí, tisíc chutí, tisíc pripomienok a aj tak bude výsledok ofrfľaný. Takto sa akcie nedajú robiť. Jediná cesta je : v užšom kruhu-do 5 ľudí /usporiadatelia/, takí čo sú ochotní sa na akcii podielať VŠETKO zorganizujú od začiatku do konca. Akciu oznámia, dajú si zaplatiť nutné náklady a hotovo. Potom s pocitom dobre vykonanej práce sa nechajú návštevníkmi akcie okydať, alebo pochváliť. Nejaké verejné hlasovania sú na nič, ešte som nevidel, že by sa tu došlo k jednoznačnému záveru a aby boli VŠETCI spokojní. Demokracia je na ho.no, resp. len pre politikov aby mali o čom trepať a aj tak si urobia podľa svojho. Treba vyhodiť termín, akciu, základné org.veci a kto príde, tak tam bude. Ani prasa sa už tu v tom nevyzná !

    #91012
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    1) Pivo by mali vyriešiť Babka a Yoffo, ved – ako aj uviedli – oni toho teda vypijú… 😈 

    Som myslel, že pripomienkami sa to dá vyladiť a upresniť už dopredu – a nie potom , ak tam ostane z nejakých 25 či 50 litrov piva 46 – riešiť, kto to zaplatí…
    ( Ako je to tu občas zvykom. 😈  😈  😈  😈  😈 )

    Na mňa pokojne nadávajte, už som si zvykol. Mojou vinou umre celý kmeň od smedu, berem aj to. 😈 

    Predpokladal som, že na pivo sa neposkladá (nebolo by to spravodlivé), ale kto si dá, položí euro a hotovo. Preto som to začal rozoberať, lebo keď to odhlasujem, musím aj vypiť.
    KEG je pre mňa riadna várka, ale keď chutí, zvládnem. 
    Že ma zaujíma, aké to bude?
    No fuj, som ja ale rozvratník!!! 😈

    #91013
    egres2
    Účastník (Participant)

    No a čo.

    #91014
    yoffo
    Účastník (Participant)

    A hele, zjarieva sa…..egreš už kvitne….či dokvitól, čí….čo. 🙂  😈 AHOY. 😉 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,601 až 6,615 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri