Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,586 až 6,600 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90985
    theo
    Účastník (Participant)

    Motobabka ma mobil znacky dukáty, vythunený  😈  😁

    #90986
    skuterdrak
    Účastník (Participant)

    Len aby nepenilo jak v Krušovciach človek nevedel či je to  šlahačka ,šumienka alebo pena od hasičov penilo a penilo.

    #90987
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Rezaný perchlór? Fíha. Čím? Kyselinou soľnou? 😈

    #90988
    kingston
    Účastník (Participant)

    Wili veď to je jasné jak pofon, babka píše súčasne aj na facbuk a nestíha synchronizovať aktívne okno s klávesnicou a potom sa jej to mieša jak Bopsikovi systémy  🙂  😈

    #90989
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Tak za seba:

    Samozrejme chlap ktorý si nevie zabezpečiť svojich 15 chladených pollitrov na večer, nech sa ide do kúta hanbiť.
    Ale nad chutné čapované nie je nič.
    Ak zas niečo s tým čapovaním nie je s kostolným poriadkom, tak fakt radšej KOZEL v plechu z Lidla. Navyše za euro máš liter…

    Je tu niekto, kto sa v tom vyzná a rád by to čapovanie aj robil?

    #90990
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Fčera Mery urobila fasa Jogurt a Acidko. Som kúpil mlieko z cecka na parkovisku. Lepšie jak perchlór, ale pivo je pivo.

    #90991
    theo
    Účastník (Participant)

    Natchelniku, myslim ze tejto maaarha bande sa neda nijako urobit povôli, stale bude nespokojna, ved geriatria , ta ne , tak asi najlepsie bude nerobit nic a vyjde to nastejno.

    termin mame, miesto mame, a ako uz neviem kto spominal vyssie, mozme sa aj sami o seba postarat. Preco musime mat pipu?, potom keci ci je teple ci velmi studene, ci peni alebo nepeni. znacka piva nesedi, blbe pohare atd atd.

    papi to vystihol, kym som napisal, tak ma predbehol.

    #90992
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Serem na Vásm, kto chce pochopil, že čo som myslela, 👎 nech sa každý postará sám o seba a theo to dopísal za mňa 👍
    Je v záujme hotela, ked chcu zarobiť, tak nech sa postaraju o predaj chlastu dlhšie a nie predať sud piva a starajte sa a potom bude zase frlanie nespokojných a potom ked pivo, tak aj nealko 👎 
    dufam, že som to napísala jasne a bez preklepov 😈
     na fasbuku som neni, len stabine na telefone…na chate to ukazuje pre neznalých 😛

    #90993
    skuterdrak
    Účastník (Participant)

    Všimol som si že ked sa niekto ozve a napíše len svoj názor alebo len pripomienku je ofrflaný niektorý aj iné výčitky ja som pripomenul zatial len pivo o inom zatial mlčím ,ale penila aj kofola tak nebolo velmi z čoho vyberat

    #90994
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Ešte papi…suhlasím s Tebou 👍

    #90995
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Chlapci…a viagru si dajte až v stredu 😛  😈

    #90996
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Maguma, ja nefičím na ničom a píšem slovensky a nie hotentotsky 😈  pojedám od zabijačky pirule… 😠  ale nie modré…to by som tak vydržala sát akurát pri sporáku 😈 😛

    #90997
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Babka, aj ja (výnimočne) súhlasím zo sebou 😈

    Ja som pivár a nech mi nadáva kto koľko chce, nie som ochotný piť zlé pivo za euro, ak si dokážem zabezpečiť dobré za polovicu.

    Ale zas to nie je až také čarodejníctvo natrafiť  na nejakých motozrazoch na výborné čapované, za ktoré dá občan s radosťou  aj euro-dvadsať…

    Fíha, tieto dôležité problémy ľudstva sa fakt ťažko riešia, zas nebudem spať celú noc… 😁 

     😈  Ale už som sa rozhodol: zdržiavam sa hlasovania, čo sa piva týka…

    #90998
    mirec
    Účastník (Participant)

    Bopsik,ebonitovu tyc ma len Solim:-))))My bez tyci ich vozime cele :-)))

    #90999
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja som proti ako vzdy 😀 ked pivo tak jeine radlera a toho nikto capovat nebude a ved aj tak nejdem  😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,586 až 6,600 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri