Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,496 až 9,510 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94994
    theo
    Účastník (Participant)

    Šrégomhrazda magumowa…  😈  👍  😁 

    na kocky, to by vas bolo  😁 😈

    #94996
    maguma
    Účastník (Participant)

    Chvalabohu, aspoň už nemusím nič písať 🙂 😁

    #94998
    theo
    Účastník (Participant)

    Maguma,na dnes uz mas volno, zajtra ocakavame hlavne spravy, aj napriek tvojmu niekolkonasobnemu odvolaniu ja tato sprava o stave ČULu z 2. dňa PRUDKO očakávaná.  😎  🙂  😁  😈

    #94999
    fikus
    Účastník (Participant)

    Nasivka….jak cigan vypada ten geriatrik,troskuho vybieliť treba,bo toho si na chrbat nedam,este by ma mimohliadky a osadnici mali radi.

    Čuláci……parada ,len trošku zima nie?ale závidim.

    #95001
    theo
    Účastník (Participant)

    Fikus, to je geriatrik opaleny z ČULu/1, ČUPu, R66, ČULu/2…dyk móre, ta ne  👍  😁

    #95003
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Pekný večer . Nosiť našivky je tak pre chlapov.

    #95005
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 👍  Čuláci sa konečne prebrali, hehehe.

    No, keď dám dokopy náčelníkove fotky s tými, čo dali Kecky, Bobolak a hlavne Yoffo na RJS, tak už mám nejaké predstavy o dianí na ČULe 2014/1. 👍 🙂 

    Raz, keď vyrastiem, pridám sa k vám aj ja… 👍  😈

    #95007
    solim
    Účastník (Participant)

    Vanucci : 
    Ešte sa vrátim k tomu skutríku. Teraz v sobotu som mal požičaný (pre zaťka 😈 ) nový skútrik HONDA PCX 125 .   HONDA PCX 125    Dali sme trasu okolo tatier. Ten skútrik v pohode stíhal s nami a je veľmi dynamický a k tomu pekný.  Určite by som ho doporučil 👍  😉

    #95009
    kingston
    Účastník (Participant)

    Ano na PCX som myslel aj ja.

    Ale cast z praktickosti skutra o ktorej hovoril papi sa straca – na stredovy tunel na PCX pred nohy nepolozis vrece gruli alebo vrece cementu alebo basu piva. A PCX ma mensie kolesa, vzadu ma len bubnovu brzdu a nema ABS.

    PCX 125

    SH125i ABS, alebo lacnejsia verzia bez – obe verzie maju na oboch kolesach kotucovu brzdu a v cene maju zadny kufor

    #95013
    krampus
    Účastník (Participant)

    Môj čisto- čiste osobný názor: Na vozenie sa do a z roboty to Kymco stačí.

    #95011
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Ďakujem chalani za info. Až  teraz budem múdry, keď mu preťítam vaše rady 😁  😁  😁  
    vďaka 👍

    #95015
    fikus
    Účastník (Participant)

    Ja som mal keeway focus 50 ccm.v pohode masinka.robia aj 125.doporucujem ale
    Japonca,priplatit a vozis sa po slobensku ako kral.a vo dvojici.

    #95017
    FRCO
    Účastník (Participant)

    Ahojte CUL-aci, este raz chcem podakovat za opat vydarenu akciu a stravene 3 dni v spolocnosti prima ludi. Po zimnej abstinencii mi velmo dobre padli svetky dobre jedla, napoje aj komorny vylet do Polska. Toto su akcie, kde si dobijam baterky a pomahaju mi prezit dalsie aj tazsie obdobia.

    Nazdar.

    #95019
    kingston
    Účastník (Participant)

    krampusko – mas pravdu na 100%.

    Na vozenie do roboty je ho aj vela, na to staci aj skuter za ovela menej ako 2890Eur 🙂 .

    Joymax 125i


    #95021
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Kamarát má Hondu 125 FES Pantheon. 11 kw alebo pätnásť splašených koníkov.Po dialnici si to páli 120 km/h.
     Ak skutra 125 ,tak jedine  11kw.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,496 až 9,510 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri