Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,866 až 11,880 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98901
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Theo, hovorím o takom škandále, že som požiadal admina o zrušenie môjho účtu, ale sa to doteraz nestalo.
    Admin takto kazí radosť mnohím, čo sa nemôžu dočkať, aby som im neohrozoval ich osobnú slobodu… 😈 
    Kua, šak takto tu furt visím, jak Damoklov meč, nik za hodinudvaccať už nič takto nedá… 😈

    #98902
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mnohým, no … 😶

    #98903
    apa
    Účastník (Participant)

    Gutenmorgen 

    papi  ved preto. Esteze si sa opravil. Na rajdoch ahojkova panna, tu tvoj hím, sodomaaagomora.  😁

    Vysvetlivka:
    hím = samec

    #98904
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,tak dam aj ja nyječo, aby ste nemmysleli že už som picol 😁 ,Papi do je hodinudvaccat? šag on uš tu any nemchodí,šag trucuje to nevíš?? 😟 ešče že ťa Apa máme,lembo do by nam prekladal (nyje nohy!!)?? 😛 a najmudrejší uš tijéš na rajdy nechodzí,asi tyjéš trucuje,ale ani prihlasený nyeje 😶 asi ten hoďkadvaccat precca porazil Piratesa 👍 no,,,ale Papi indem(možnoAD)do Dudincof 😶 na kupele,ale dali mi iba očko a nije mesiačik.Nastup by som mal mať 26.jaguára. No zatiaľ všetko, čo som cel hovoriť Prijáteľjá a Kamaráti,ale aj Holota,všetko naj želám do nového Ročka a snáď sa ešte stretneme 😘 s pozdravom Váš precceda TK GTX vlasnnou paprčov bobolak 😈 

    PS: čítali ste slovo Pána… 👍

    #98905
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Bobo, ja už detaily neriešim, že kto je práve kde a kto koho čím krmí…

    Mimochodom máš nového kolegu, kerého bypass ešte trochu viac bolí, ako už tebe: aj Paľa Nyíriho (búdkár s trojkolesovým skútrom 😈  ) spravili (4. 12.), od 11. 12. je už doma, ale v Dudinciach ho asi ešte nestretneš.

     😈  Exebat už odpovedal na môj mail, tak sa majte, odteraz môže každý aj za hodinudesať … 👍  😈  😁  😁  😛 

    #98906
    apa
    Účastník (Participant)

    Dobré ráno

    Heřman náš pá pá, a nem naser sa na mňa za tentok príspevok  😘  🙂  😛  😈  🤐  😁 

    Pali-ho silno pozdravujem, držím každý palec naokolo.

    #98907
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Bopsik  Janko on za to nemôže to príroda, on má toho pomýlené viacej,  aj súlož s náložou si pletie, je pravda že som na neho zabudol, ale ten jeho posledný príspevok na moju adresu…… radšej by som sa na jeho mieste snažil, aby ma nikdy nestretol 🙂  veľmi bude záležať na konštalácii hviezd 😇

    #98908
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Asi som sa zasa nechal uniesť 🤐

    #98909
    apa
    Účastník (Participant)

    VANUCCI ale myslim si že jeho prvá reakcia nebola na tvoj príspevok.
    Ty si ho vztiahol na seba a z toho to celé vzniklo.
    Týmto ale neobhajujem mlhošove silné slová, tak sa vyjadrovať je humus.

    Ak sa mýlim tak sa mýlim.

    #98910
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Papi ma požiadal o zrušenie účtu. Nakoľko si osobne tohto človeka vážim a bol pre náš portál prínosom, odmietam jeho žiadosti vyhovieť.

    Zrušenie účtu
    Systém nemá možnosť okamžitého zrušenia účtu. Účty sa po dlhodobej nečinnosti automaticky prenášajú do archívu, aby boli rezervované úžívateľské nicky a je možné ich na požiadanie vrátiť naspäť. Žiadosť je potrebné odoslať z emailovej schránky, ktorá bola použitá pri registrácii účtu.

    #98911
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Pre pripomenutie kvôli osobným invektívam v príspevkoch.

    § 49
    Priestupky proti občianskemu spolunažívaniu
    (1) Priestupku sa dopustí ten, kto
    a) inému ublíži na cti tým, že ho urazí alebo vydá na posmech,
    b) inému z nedbanlivosti ublíži na zdraví,
    c) úmyselne uvedie nesprávny alebo neúplný údaj pred štátnym orgánom, pred orgánom obce alebo pred organizáciou za účelom získania neoprávnenej výhody,
    d) úmyselne naruší občianske spolunažívanie vyhrážaním ujmou na zdraví, drobným ublížením na zdraví, nepravdivým obvinením z priestupku, schválnosťami alebo iným hrubým správaním,
    e) od iného násilím sám alebo za pomoci ďalších osôb vymáha majetkové práva alebo práva z nich vyplývajúce, o ktorých sa domnieva, že mu patria bez vykonateľného rozhodnutia príslušného orgánu,
    f) napomáha osobnou účasťou násilnému vymáhaniu majetkových práv alebo práv z nich vyplývajúcich, hoci na ich vymáhanie niet vykonateľného rozhodnutia príslušného orgánu.
    (2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. b) až d) a písm. f) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. e) pokutu do 331 eur.

    Zákon definuje aj urážku na cti, alebo ohováranie ako trestný čin, kde sú už však vyššie sadzby. Neradi by sme figurovali v nejakom trestnom konaní pri dokladovaní pravosti príspevkov a preto vás chcem požiadať, aby ste sa vyhýbali osobným invektívam. Ďakujem.
    #98912
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Vďaka pánu a Exebatovi za takéto pravidlo o „zrušení účtu“  Papi, vitaj späť……   🙂 😉 🙂

    #98913
    bacaono
    Účastník (Participant)

    DedoklátikJozef Ahóóój!!! 👍 
    Ty sa sem tam aj ukážeš?
    Téš sa mi to pravillo lúbí. 🙂  Ono sa zas vyjasní, táto trojtýžňová hmla zmizne, trocha sa ojazdí….a….hlavy sa vyčisťá. 😉

    #98914
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ved ked je niečo dôležité, tak sa ukážem…   😉

    #98915
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Exe, sklamal si … ŠKANDÁL !

    Takže ak chcem vypadnúť, musím nejakú urážku na cti.
    Mám ale obavy, že pobyt v base by velice rýchlo zmenil môj doterajší kladný názor na ranný sex… 😈 

    Ostáva mi teda len modliť sa k Ježíškovi, aby mi dal silu byť dlhodobo nečinný .

    NDPČ, už sa vidím…
    Pamätám si, že raz som bol dlhodobo nečinný až 7 minút . 😈 

    Klátik a Bača, šak dočkajte, kui, neviem, či v tom Exe-postoji nemáte prsty aj vy, velice friško ste sem naklusali …  ( škandál, atď…  😈 )

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,866 až 11,880 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri