Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,851 až 11,865 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98886
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Snáď by som to ešte tročka doplnil.
    Nebolo to krajšie, keď sme tam písali, čo sa chystá, kde sa stretneme, kto kam ide, nejaké zážitky z ciest, pekné fotky a podobne?
    Nebolo to krajšie, keď tie príspevky boli čitateľné a nerobili sme zo seba …..ov?
    Keď sme sa nesnažili toho druhého iba zosmiešniť, uraziť ????
    Keď sa niekto opýtal bežnú vec a iní mu poradili, alebo aspoň napísali, že nevieme poradiť???
    a podobne….
    Ešte ma zopár „keď“  napadlo, ale to by sa už niektorým zasa nepáčilo….

    No a keďže je lepší tento stav, tak sa nečudujme, že tá fotka z gádera, kde je nás taká velikánska kopa, je už teraz ostrihaná na miniatúrny rozmer.

    #98887
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Prajem Vám všetkým Veselé Vianoce a šťastný Nový rok  👍 

    #98888
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Škoda papi, aj vanucci, že cúvate. Mne osobne budú chýbať vaše príspevky. Ale je to Vaša voľba.
    👎 👎 👎

    #98889
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Janko ja som iba odišiel zo skomolenej RJS, tu píšem aj na MR.

    #98890
    Hog
    Účastník (Participant)


       Protože na této „niti“ neumím vkládat obrázky, musíte vzít zavděk tomuto:

                  Vám všem,kteří se podílíte na úspěšnosti této stránky přeje

                      Příjemné prožití Svátků Vánočních a šťastný Nový rok

                                                            🙂přeje  Hog

    #98891
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  No, ešte ma nevyhodili?  Škandál! 😈

    Bopsik, prispieval som na motoride už cca od roku 2005.
    Vyjadroval som sa k veciam okolo motoriek, občas k technickým veciam, občas k histórii.
    Dosť ma to bavilo, našiel som k tomu aj partnerov, oponentov, občas som sa mýlil, občas som natrafil aj na podporu a súhlas. Málo o tom viete, boli to tisíce príspevkov, ktoré ste asi nečítali.
    Veci sa riešili väčšinou na úrovni, bez urážok, úplne normálne.
    Dodnes to tam živí pár machrov, čo ostali a sa aj vyznajú.
    Nie Awia a nie cesta okolo sveta… 😈 
    Fakt im prajem, aby to vydržalo. Síce to už nie je, čo bolo, ale stále sa tam oplatí nakuknúť.

    Neviem, komu tu budú chýbať moje príspevky, mne nie.
    Tým pár členom, ktorí ešte prispievajú? 😈
    Možno večným prekrúcačom ano, ale veď budú prekrúcať niečo iné, čo už…
    A čítať budem môcť, ak náhodou bude čo… 😈

    Kým som tu, aby som nezabudel:

    Príjemné prežitie Vianoc a krásny rok 2016 plný spokojnosti Vám prajeme aj s Gizkou.
    ( A to úprimne, a každému, -40, 40+, bez výnimky … 😘  )

    #98892
    Hog
    Účastník (Participant)

       V případě,že končí na těchto stránkách  P a p i , tak ani moje maličkost tu nemá co
       pohledávat ! 😇
       Vždycky jsem se těšil na ty jeho: „ako Vy hovoríte-múdrosti“ 🙂 !

                                                                 Dovidenia a dopočutia na zrazoch Papi !

                                Es tut mir leid,jak říkají na západ od českých hranic !        Hog 😠 

    #98893
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte tak zaželám aj ja kľudné a požehnané vianočné sviatky a lepší nový rok 2016, 👍 škoda že vesmír a galaxia to vzdávajú, 😟 ale čo už, prisilný súper no. 😶

    #98894
    kecky
    Účastník (Participant)

    Štastné a veselé 😘

    P.S. Kam furt odchádzate? Kto Vás má furt naháňať? 😈  Zostaňte všade a  určite si nájdete aj pekné príspevky na ktore budete s radosťou reagovať…Za to, že na každej stránke sa najde aj + aj – ešte predsa nebudem odchádzať. Keby boli všetky stránky seriózne, to by bola iná nuda 😁 

    #98895
    WIKA
    Účastník (Participant)

    S Wikinom Vám všetkým želáme príjemné a nikým nerušené vianočné sviatky, šťastný Nový rok 2016, a nech Vám to vždy šťastlivo  jazdí.  😘  😘  😘  . 

    PS: A tak ako píše Kecky 👍 , nech Vás nemusím hľadať po celom internete. Zostaňte takí, akí ste boli. V živote sú určite dôležitejšie veci. Je to úplne o inom.

    #98896
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Vivat Papi z Plzenskeho kraja presne takto sa to robi ak chcem niekoho odsudit a zhodit pred ostatnymi aj svety inkvizitori pri usvedcovani bosoriek by ti mohli zavidiet nieco vystrihnem a nalepim nepoviem preco a komu taky prispevok a o ospravedlneni sa potom ani slovo a hned tu mame jedneho odsudeniahodneho vulgarneho sprosteho chuja na upalenie

    #98897
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja uz ani nikde nepisem lebo pravo na vlastny nazor mam iba vtedy ak je rovnaky ako vas nazor a to mozem osrat rovnaky nazor na vsetko bol za komancov ja som slobodny clovek s vlastnym nazorom na vsetko ktory nemusi byt zhodny s vasim nazorom a ked sa vam to nepaci vas problem nie moj

    #98898
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Miloš Hofierka,

    ten príspevok, čo si adresoval Vanuccimu, to si prestrelil. Aj keby si bol neviem ako vyprovokovaný, takto sa slobodný človek nevyjadruje.

    Pletieš si slobodu s anarchiou.
    #98899
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 😈  😈  Hehehe, ja som tu ešte furt.  ŠKANDÁL ! 😁 

    Tak dodatočne Štefanom šecko najlepšie!

    Mal som náfščevu z Brna, tak teraz náchoccký Primátor,  NA ZDRAVIE!
     😈  Nakoľko som vraj nejaký pivofotkopridávač, tak tu máte dnešnú:
    (chladené na +6 °C, napriek tomu pení, jak šviňa. Ale chutí, kua… 😈  )

    #98900
    theo
    Účastník (Participant)

    Bzmg, nejako nemožem spať, mam časovy posun, no cestujem v čase, drbow som si jamesona a som zas tam de fčera /no už predfčerom/  😁 

    papi, a o akom škandale to hovoriš, šak keď nebudeš pisat tak tu nebudeš, čo som vyhral?  😶

    veď škoda ťa mazať, to chce tiež nejaky čas a kua kto to bude platiť, my holota? 😁 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,851 až 11,865 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri