Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,391 až 12,405 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99426
    theo
    Účastník (Participant)

    F1 je už ako  novy telefon, pri kúpe sa už pýtam či sa da s tym aj telefonovať…  😶  😈  😁

    #99427
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Určite bude lepšia zábava motoGP, zajtra Katar.

    Vysiela napr. Nova Sport 1, štarty nášho SEČovského času:

    Moto3 16:00

    Moto2 17:20

    MotoGP 19:00

    Rošt MotoGP:

    1) Lorenzo
    2) Marquez
    3) Viňales
    4) Iannone
    5) Rossi
    6) Dovizioso
    7) Pedrosa
    8) Barbera
    9) atď 😈

    #99428
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Bando vstávať a zahrievať motory, za chvíľku štartujeme 😎  👍

    #99429
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Čo je, VANU, ťaháš nočnú? 😁 

    Pred pár hodinami zasadli páni kôňpetentní v Melbourne – A ZRUŠILI TEN NOVÝ KVALIFIKAČNÝ SYSTÉM ( 😁  👍  ).
    Padlo rozhodnutie, že nasledujúca kvalifikácia (Bahrein) sa bude jazdiť po starom.
    ( Hehehehehehe…)

    #99430
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Veď po tej včerajšej trápnej kvalifikácii sa ani nedalo iné čakať. 😎 

    Uf tak prvá VC je za nami.
    Alonso sa znova naordil 😶 
    Kimi mal zasa smolu 😠 
    No a Sebovi to Ferrari posralo s tými gumami 👎 

    Inak to bolo celkom zaujímavé 👍

    #99431
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Kua, vypadalo to pri tom betóne, ako malá kopa šrotu v kúte mojej šopy – a v tom prachu spopod prevrátenej bezkolies-rakvy vyliezol nezranený Alonso 😶  👍  😈 

    Aj popri špičkovej technike kokpitov treba gratulovať aj anjelom strážnym, myslím si, že tieto zábery budú ešte dlho kolovať v branži … 😈
    To úsilie o bezpečnosť je v F1 jasne vidieť, veď aj to, že to nehorelo, je veľký úspech.

    P.S.
    Nejazdím, som prechladnutý.
    Takže dnes ešte pozreme, ako pracujú kolená, lakte a kopačky na motorkách, potom to aj bude stačiť na deň… 😁

    #99432
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    papi   neťahal som nočnú, ale včera som celý deň zváral v garáži, nakoľko tam bolo trochen chladnejšie, tak som sa zohrieval palivom 40+, no a po príchode domov som dal ešte horúcu sprchu a zaspal som ešte pred TV novinami, Takže telku som vypol cca okolo 23.00 SEČovského času, navšívil vecko a spal ďalej, takže som sa o 04.00 SEČovského časz zobudil a zahrieval motor na štart VC F1. 😁

    #99433
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Tak Katar je za nami, výsledky (a  zatiaľ teda aj stav MS v MotoGP) sa možno dajú prečítať tuto.
    Dal som časy, body sa dajú vygúgliť… 😈

    No a zabudol som dať poobede link na „online live“, celkom slušne sa to dalo na crickfree.net (viď adresný riadok na fotke), išlo to aj na fullscreen.

    #99434
    majanko
    Účastník (Participant)

    Papi,tak vrabce cvirikali…😯 no kedze ten vrabciak bol pri tom, nema cenu zapierat. Africa je doma, jazdi to popi.iiii. Este par drobnych uprav a bude na moj obraz. Tak sa tesim na nejaky ten cunder.

    #99435
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    🙂  Majanko, na čunder v stanoch bude ešte asi zima, ale nejakú výjazdovú opekačku by sme zvládli.

    Na Inchebe som navrhol Jelku, ako sme boli minule, aj ohlasy boli nejaké (akože hej-hej, no uvidíme, hmm-hmm a tak…) 😈 

    Ale zas ten žĺtok v tom vajíčku na veľkonočnú nedeľu vypadá celkom sľubne, aj by sme niečo mohli dať dokopy. Cca na dvanástu  už tam, do nejakej pol tretej upečeme-pokecáme a potom hajde domov ešte za „tepla“.

    #99436
    apa
    Účastník (Participant)

    Majanko tiež som zvedavý na tvoju Afričanku 🙂 . Zamiešala vody v ponuke.

    V sobotu som bol v Styxe a novú XTZ1200Z SuperTenere majú za 12490 Eur 🙂

    #99437
    theo
    Účastník (Participant)

    apa, ber to, veď to ako zadarmo, na oraviciach ti vytýčim pristávaciu plochu, zavolame aj hasičoff.  😁

    #99438
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    🙂 Vidím, že náčelník oficiálne oznámil na nedeľu tú Jelku.

    Stretnutie tam cca okolo 12:00, už podľa letného času.

    Teda pre cestu domov budeme mať hodinu k dobru,  bude poobede už dlhšie teplo a svetlo… 👍  😈 

    Majanko, dojdi na Afrike, nezabudni dotankovať, lebo šecci ju vyskúšame, budeme na nej preskakovať Malý Dunaj… 😁
    Len Bača bude frflať, lebo mu nik nechce vyrobiť lepšiu, ako tá Afrika je. 😈

    #99439
    apa
    Účastník (Participant)

    Klapci veď nedeľa a nedeľný obed je pre maffffiánov posvätná, trávená v rodinnom kruhu. Takže asi nedôjdem len myslieť na vás budem.

    #99440
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Kde je vôľa, je i cesta. Ale pre mafiánov asi nie, no. 😈 

    My si dáme posvätné raňajky doma, obed v Jelke. 😁

    Dnes má meniny náš obľúbený Hurónsky Beňadik, živijjó 👍  😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,391 až 12,405 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri