Connect with us

8. motopárky

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 8. motopárky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 144 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69371
    Lanie
    Účastník (Participant)

    blueeyes – ked vies, ze ja som na teba zatazena, tak sa necuduj 😀 😀 😀

    cbr900 – no vies, ze aj niekam chodim? 😁 striedam si akcie medzi vami a zlatokopmi 🙄 😉

    pocasie bude pekne urcite, ale ja sa nedostavim…od rana mam skolu 😕 …ale mam pre teba jednu spravu, ktora ta urcite potesi…ja ked som si to uvedomila ma skoro porazilo 😁 ja som si na to slniecko uz asi zvykla…sa teda tes si ta za to podam ☹️ 😎 😁

    uzite si motoparky aj napriek tomu co sa stalo chudatku Gipsy… 😟 😟 a spravte aspon fotky, nech mame co zavidiet 😉

    #69372
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Kamaráti, prepáčte, ja neprídem.

    Packy , Tabe som to už vysvetlil prečo neprídem

    Dračiatko nehnevaj sa, na buduce som tam

    CBR900 na budúce sa porozprávame

    Musim jazdiť, aby som to ukončil čo najneskôr

    #69373
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    zmena nastala robim len piatok a v nedelu v nocnom bare takze zajtra rano pridem domov a ak by som sa zdravu nudil mozem prist kuk.na sobotu dufam ze je tam signal ak budem volat chcem byt s vami

    draciatko a potom by sme mohli dohodnut aj pondelok 😟

    #69374
    doctor
    Účastník (Participant)

    jaRRo – to je jasne pridi.Aspon pokecame a ostanes aj v noci aby si mohol aj nieco lupnut.

    packy – daj kontakt a ked pojdem ti zavolam lebo este stale neviem ci dojdem na motorke alebo aute.Ak na moto tak mam miesto volne a ak sa chces povozit tak ta zoberiem.Cislo mam 0904430878

    #69375
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Packy: ja pojdem tak okolo 10 -11 z Novej, ak chces zavolaj 09057938735.

    Tesim sa na vas

    😘

    #69376
    packy
    Účastník (Participant)

    este sa chcem spytat: volakde som tu videla taku mapku, ako sa tam presne dostat a neviem ju teraz najst – neviete niekto, kde to bolo?? fakt som hlava derava na taketo veci… pliiiz, hodte niekto link. vdaka 🙄

    #69377
    andoo
    Účastník (Participant)

    packy [linka]

    #69378
    packy
    Účastník (Participant)

    andoo, velky cmuk 😘 😁

    #69379
    Monty
    Účastník (Participant)

    .. Ako obyčajne . Vydarená akcia. Keďže som skoro posledný prišiel ,zrejme som aj prvý odišiel a všetci ste ešte sladko hajali chcel som sa s vami aspoň takto rozlúčiť.Teším sa na ďalšiu akciu. doctor Kua toho dreva čo si v noci napílil….. nestíhal so ho vyhadzovať cez okno.

    #69380
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    doctor prepac kamosko ani som domov nestihol prist z prace a vyspat sa uz ma tam zas volali aj teraz idem ale zajtra sa vidime v BA tak zatial 😉

    #69381
    doctor
    Účastník (Participant)

    Monty – do slaka ja som vedel ze ked si dam nejake piva tak budem chrapat.Ospravedlnujem sa kazdemu v izbe.

    jaRRo – aspon v BA ked uz na akcie nechces chodit.

    #69382
    packy
    Účastník (Participant)

    no caute… sorry, ak som niekoho nevhodne bozkavala alebo co – to ja od samej radosti, ze som bola konecne medzi hovadami, ale priznavam, ze aj alkohol ma na tom zasluhu😀😀😀😀😀

    #69383
    doctor
    Účastník (Participant)

    Tu su nejake fotky

    [linka]
    bohuzial to je vsetko lebo baterky vo fotaku vyhlasili strajk a nahradne ktore som doniesol boli vybite.Jasne ze nabite ostali doma.

    #69384
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Milé Hovadá aj nehovadá, máme za sebou zase jednu vydarenú akciu.V Bojnej sme sezónu uzavreli, a teraz sme otvorili sezónu „Motopárky“ 🙂 Myslím, že sme sa vybláznili statočne. Ja som sa ráno nerozlúčil, lebo všetci ešte spali, pretože som chcel ísť čím skôr – než sa objavia na cestách príslušníci – asi by neocenili môj výkon pri meraní alkoholu… 🙄 😁

    Dračiatko – výborná akcia – ĎAKUJEME… 😘

    Amazonka – Monty odišiel skoro? To ste ho s Monikou vyhnali?? 😁

    Andoo – …po koncertéééé 😉

    Temný – hudobná produkcia bola na vysokej úrovni, len ma dnes akosi boli krk – ktovie prečo? 😁

    Packy – vôbec to nebolo nevhodné… 😉

    Doctor – ďakujem za dostatočný prísun alkoholu z rúk lekára… 😁

    Kenny – a klobúk môžeš sem tam nosiť… 🙂

    Káčatko – …máš chleba?? 😀

    TO ALL… 😘 😘 😘

    #69385
    doctor
    Účastník (Participant)

    packy – aj nabuduce mozes dojst medzi hovada.A toho koho si borkavala ti co na to povedal ze ho bozkavas?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 144 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri