8. motopárky
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › 8. motopárky
- Toto téma obsahuje 143 odpovedí, 33 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 8 mesiacmi od
nimo.
-
AutorPríspevky
-
28. septembra 2006 o 18:48 #69296
pogicko
Účastník (Participant)Lorenzo
hmm tak to hej
mal by si dojst ked uz aj ja idem tak to musi byt niee??28. septembra 2006 o 19:08 #69297Casperr
Účastník (Participant)Puma dufam ze ti presla ta nadcha z Tajova, nerad by som chytil okrem miesta aj chorobu 😁
Draciatko gulas nikdy neodmietnem 😉28. septembra 2006 o 20:38 #69298cbr900
Účastník (Participant)ALL boháčika, toľko vás tu je, že neviem komu skôr odpísať 😀 …
dodržím poradie 😉puma …vid ju, ako sa ma chce rýchlo zbaviť 😁 … už budem dobrý 😀
Casperr … tá Pumina chrípka už je dávno vypotená 😀 …. dúfam, že väčšinou so mnou 😁 … a ak nie, tak s paplónom 😀
pogicko … na Kysuciach?? no to by som sa už neviem čo, keby si neprišla…ja za „vami“ chodím cez 200 km a ty nechodíš…. no vidiš….odkazujem aj CHACKY !! 😁29. septembra 2006 o 5:35 #69299puma
Účastník (Participant)Casperr .. som zdravá ako rybička!! 😁 .. som na tom tvrdo pracovala 😉
cbr900 .. to s kým sa liečim, je predsa moja vec, nie?? 😁29. septembra 2006 o 7:15 #69300draciatko
Účastník (Participant)andoš čo sa klepeš zavoláš a niekto po teba príde 😛
Lorenzo bolo by mi potešením,čo budeš sušiť pome pome 😁
pogičko ty sa lieč, aby si prišla no ja som tiež nachcípaná sakra ale do vtedy budem fit 😀
paum chcela si napísať že s tvrdým nieeee? 😁
Tak gulážžž bude, ale ešte v akom možstve? 😁29. septembra 2006 o 7:43 #69301Kenny
Účastník (Participant)tu je mapa ako sa tam dostanete chata je označená červeným kruhom, pojdete smerom na Čadcu, ale neodbočíte do Kysuckéno nového mesta(doľava) ale doprava potom stále rovno potom uvidíte tabuľu chata ostré a prejdete cez most a potom tou cestou až na koniec 😉
29. septembra 2006 o 8:01 #69302andoo
Účastník (Participant)kenny ehmm ja ju nevidim 🤐
29. septembra 2006 o 8:03 #6930329. septembra 2006 o 8:34 #69304andoo
Účastník (Participant)takze otazka: ide niekto autom? a ma volne miesto pre jedno hovado. dopravim sa za nim hocikam. napr aj do TN len ci niekto autiakom ide? pls napiste mi bud postu, mail, sms, fax, mms, videohoor, normalny hovor,osobne, listom, pohladnicou alebo sem do fora. diky
29. septembra 2006 o 8:52 #69305pogicko
Účastník (Participant)cbr900
😁 no a ty hadam ides niee?,
samo ze ja dojdem v tedy mam prax v knm takze prespiim a pojdem na
gulas…😁
draciatko
nooo to musime byt fit 😁
aby sme tam nechodili ptajuci kapesniky…29. septembra 2006 o 8:53 #69306pogicko
Účastník (Participant)a volaku tu mineralku mam zebrat??
ze by nas smedilo..29. septembra 2006 o 9:38 #69307Kenny
Účastník (Participant)Vonku je bufet a mal by vyť otvorený do 21.00, ale za kompletnosť sortimentu neručím, zdá sa mi že tam čapujú pivo nejaké primátor alebo čo, ale aby nás nevyhodili, že sme im tam všetko vypili 😁
29. septembra 2006 o 10:25 #69308Lorenzo
Účastník (Participant)Pogicko , ok, tak ale ma osobne ty zoznámiš s ostatnými. Platí? 😁
Dračiatko , pristav tam aj nejake moto, v ktorom sa budem môcť porýpať 😀29. septembra 2006 o 10:32 #69309andoo
Účastník (Participant)pockat pockat !! tam sa bude konzumovat alkohol?? ved vy ma uplne pokazite ☹️ ☹️ ☹️
29. septembra 2006 o 10:37 #69310draciatko
Účastník (Participant)Lorenzo ale teraz nieje na sklade a svoju nedám 😁
andiak ty pôjdeš po večerníčku spať 😀 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
