Connect with us

8. motopárky

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 8. motopárky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 144 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69356
    cucpo
    Účastník (Participant)

    amazonka kua co zvadzas 🤐

    #69357
    cbr900
    Účastník (Participant)

    amazonka prikláňam sa k Pume… a že čo chýba na akciách… AMAZONKA…viem, že ti to asi veľmi nepomôže, ale posielam 😘 na povzbudenie a viacej síl do bojovania…nezabudni, že máš stále nás a my ti nepovieme nie… „Každý si tlačí svoju hrudku osudu pred sebou, niekedy rýchlo zbehneme dole kopcom,ale sú aj chvíle, ked sa to tlačí ťažšie…“ v takom prípade sme tu my a podporíme ťa 😘

    #69358
    jybka
    Účastník (Participant)

    amazonka neboj,drzim palce,uz viac nizsie sa ani neda ist….

    hovadka,ak to vyjde tak ako planujem,mozno sa v nedelu nachvilku vidime…. 😁

    #69359
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Pevne verím, že v sobotu sa tam nejako dostanem, ale musíte ma niekto prichýliť na ten zvyšok noci čo budeme chcieť spať 🙄

    Ďakujem za podporu 😘 😘

    #69360
    Vierka
    Účastník (Participant)

    amazonka ahoj, zlaticko 🙂 nase, co sa Ti to vsetko stalo? Ved toho je na jednu mladu krasnu babu prilis … Sani uz rozmyslal, ze Ti poskytneme podnajom 😁 😁 😕 . Dufam, ze sa este tuto sezonu uvidime 😘

    #69361
    neby
    Účastník (Participant)

    amazonka u mna mas plnu podporu, ked sa v sobotu dostanes na motoparky 😉 staci len docestovat…

    #69362
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Lanie … slniečko, však ich nechaj…ani mi nevieme prečo sa stále chodíš taká vysmiata…čo ak aj ty chodíš na nejaké akcie a nám o nich nechceš povedať 😀 … dúfam, že prídeš aj ty a donesieš supiš počasie… 😉

    dračiatko … vyzerá to tak, že som Paum počúval a zobere ma na motopárky 😁 😀 .. aj ked mám skúšku o 13 hod. podvečer sme tam…

    monty … nemaj strach…ona (blueeyes) je nezmar, veľa znesie…len sa bojím, či bude piva dosť, ak pôjde 😀

    BlueEyes 😉

    doctor …dúfam, že sa nenecháš dlho prehovárať a dobehneš aj ty 😎

    #69363
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    monty a Lanie- ze vas moje poskvrnenie vobec trapi…vsak to je moja vec 😁 😁 😁

    cbr900- piva bude dost…si moju porciu rozdelite medzi seba 😁

    #69364
    cbr900
    Účastník (Participant)

    blueeyes len sa pekne nevykrúcaj…to všetko si ťa počká 😁 …musíš nás dobehnúť 😀

    #69365
    Monty
    Účastník (Participant)

    Navrhujem priniesť oranžové stužky a zapálime sviečku za Gipsynku. 😠

    #69366
    dominator
    Účastník (Participant)

    monty:

    som za!

    #69367
    doctor
    Účastník (Participant)

    cbr – idte je ze dojdem lebo som si vybavil horko tazko volno tak ma cakajte.Len neviem stale ci dojdem na moto alebo aute.

    monty – s tuzkami je to dobra vec

    #69368
    draciatko
    Účastník (Participant)

    monty mám to v pláne hádam aj tú symbolickú minútu ticha 😠

    #69369
    packy
    Účastník (Participant)

    Cawte, chcem sa spytat: nepojdete tam nahodou niekto tak neskorsie poobede a cez PB?? Bolo by mozne jednu stoparku vziat?? 😉 😁 ujo Monty bol taky dobry, ze ma chcel vziat, len ked mne sa rano fakt neda… 😕 Alebo pripadne aj do ZA sa viem dopravit 🙄 budem veeelmi vdacna, ak sa ma niekto ujmete, som schopna stratit sa niekde v kysuckych lesoch 🙄 vdakaaa

    #69370
    jybka
    Účastník (Participant)

    packy myslis na mna? 🙄

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 144 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri