Connect with us

8. motopárky

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 8. motopárky

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 136 až 144 (z celkového počtu 144 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69401
    Temny
    Účastník (Participant)

    Co vam budem hvorit Draciatkooooo kedy su 9 motoparky

    tesilo ma boli ste nadherne perfektne super opito usmiato zlaty lubim vas a som rad ze som vas stretol

    #69402
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Ďakujem,všetkým čo prišli.Bolo fajnovo, komu som sa ešte neospavedlnila sa ospravedlnujem 😕

    Dúfam, že ste sa zabavili,najbližšie budú v Trenčíne tak Amažienka sa vyňadrí.

    Pedros to dúfam že prídeš pa 😉

    Foto doplním teda idem na to, aj s cenzúrov 🙂

    #69403
    nimo
    Účastník (Participant)

    no ja si toho moc nepametam 😕 ale nabuduce už budem 😁 som rad že som spoznal kopec dobrych ludi 🙂 pedro dej ti posepkam do uska 😁

    #69404
    Venco
    Účastník (Participant)

    Vyzera to na akciu, ktoru sa pokusim nabuduce nevynechat. Draciatko a tie odcenzurovane fotky sem nemozes prihodit? 😉

    #69405
    andoo
    Účastník (Participant)

    ozaj skoro som zabudol,

    Co ma velmi milo prekvapilo bolo toto: Vecer prisla strasna chut na nejake papanie lenze v bare predavali len tycinky a cokoladky tak som sa spytal nebyho kde zozeniem papat a on ze objednat s dovozom (jak pizzu) tak sme volali do KNM aobjednali cernohorske snicle.

    Za nejaku 1.5 dosli bolo to 10km na tu chatu boli 2 velkde snicle a opekane zemiacky ako priloha, tych zemiakov bolo pomenej a rozhodne nestacili k tym dvom velkym sniclom ale ked ste ich zjedli mohli ste zajedat snicel sniclou. Ja som sa napraskal poriadne a este ostalo cosi aj MartineRovi.

    a teraz pozor za cele toto obcerstvenie som zaplatil aj s dovozom 117skk skoro mi oci z jamiek vypadli.. Kam sa hrabe Bratislava..

    #69406
    nimo
    Účastník (Participant)

    andoo aspon si sa napapal 😁 dame ti aj nabuduce ok 😉

    #69407
    doctor
    Účastník (Participant)

    Draciatko – nechapem za co sa ospravedlnujes.Ak budu aj dalsie akcie ktore zorganizujes take aka bola tato tak sa ti budeme az po zem klanat.

    andoo – a co si nepovedal vsak aj ja by som si dal.Kua a za taku cenu!

    #69408
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Chata je nám zatiaľ otvorená dokorán, vôbec sa na nás nesťažovali ani lesná zver 😁 Takže ak bude aj nabudúce záujem môžeme sa tam kedy koľvek stretnúť. Bolo super aj koza ostala celá aj vlk sa ožral 😁

    #69409
    nimo
    Účastník (Participant)

    doctor tebe este raz pekne dakujem 😉 nabuduce sa postaram ja o teba 😁 😁

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 136 až 144 (z celkového počtu 144 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri