Connect with us

Aké obuť pneumatiky?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aké obuť pneumatiky?

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75721
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 hej, ale Sport Attack vydrzia zhruba asi 5000 km na slick …

    #75722
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Tie Road Attack ma bratranec na GSXR 1000 a držia dosť dobre a aj dezen po nejakých 4500km je zatial dosť dobrý.ale lepšie je dať do predu sport attack a do zadu to road lebo je tvrdšia o trošku.Na tie continentali je zatial sama chvala 🙂

    #75723
    nerd
    Účastník (Participant)

    Najlepsie je nedat tam continental vobec 🙂

    #75724
    MartineR
    Účastník (Participant)

    nerd otazka znela ? ake obut, nie ake neobut… ja zas tvrdim, ze Metzelery uz asi nie, no Continentalky mi zatial pridu dost dobre … (pomer cena/vykon <prilnavost, kilometrocky vykon> ) …

    #75725
    rejdio
    Účastník (Participant)

    Ja mam na brambore vpredu RoadAttack a vzadu ContiForce a maximálna spokojnosť. Zadná vydrží 10tis, predná 15tis.km. Samoška že streľbu moc nejazdím, skorej turistiku.

    Inak ten forstinger nie je až taký lacný, mne kámoš vozí z Nemecka pneu z veľkoskladu za podstatne lepšie ceny. Ak by mal niekto záujem, môžem mu zistiť ceny konkrétnych typov a rozmerov.

    #75726
    nerd
    Účastník (Participant)

    Martiner rozprudila sa debata o continentaloch tak som na ne reagoval 😕 myslim ze je jedno ci tam obuje micheliny, bridgestony, dunlopy, pirelli…… len si treba vybrat spravnu zmes 🙂 a to ti nekto neporadi ty sam sa musis vediet ohodnotit. to co niekomu vydrzi 5000km niekomu moze 3000 a najdu sa jedinci co im to vydrzi 8000km ale to nie je gumou. tak isto ked niekto povie ze to drzi ako hovado tak inemu jazdcovi sa to moze smykat, pretoze to nesedi jeho jazdeckemu stylu. cize vyber si podla tabulky a casom zistis aka ta guma je….

    #75727
    MartineR
    Účastník (Participant)

    nerd jasne rozumiem. teda z toho vyplyva, ze tebe nieco na nich nevyhovovalo… daj teda svoje rady a skusenosti nech vieme vsetci nieco nove … so zmesou mi je to davno jasne … ja na Continentaloch jazdim a mne vyhovuju, preto ked som sa pozrel na fotku s prednou gumou, ktoru ma matoTL v profile, tak som usudil, ze jazdi skor turisticky a teoreticky by mohli vyhovovat aj jemu ….

    #75728
    matoTL
    Účastník (Participant)

    MartineR-ta fotka v profile ma 2 roky a za tu dobu ta motorka nejake tie gumy spapala 😁 ,vravim že potom som jazdil na metzeleroch aj teraz ich mam a chcem skusiť niečo ine.Za ten čas som sa aj v tom jazdení zlepšil 😉

    #75729
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Chlapci pozor, nie len vám ako jazdcom vyhovuje alebo nevyhovuje tá ktorá pneumatika. Ani samotnej motorke nesekne hociktorá pneu. 😉 Mal s tým problém R6-ka, ale aj dnešná ZX10R.

    #75730
    MartineR
    Účastník (Participant)

    matoTL nuz … ja za dva roky menim v priemere 5 az 6 zadnych gum … a po dvoch rokoch by si uz mal vediet, ktora guma ti najviac "sadla" …

    Lorenzo pravdu mas kamarat moj … 😉

    #75731
    matoTL
    Účastník (Participant)

    To je jasne ale od kedy mam motorku davam len Metzelery,tak preto som založil túto debatu.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri