Connect with us

AMIS sa žení

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie AMIS sa žení

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76964
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahojte motorkáska obec dovoľte nám Teda mne a Amiske Vám oznámiť, že jeden letný výjazd na Balatonský zraz Harleyákov tu má už aj svoju odozvu. Toľko dobiedzala až som povedal OK a bum ho do toho. Preto mám návrh, čo keby ste mne a Amiske prišli zatrúbiť na našu SVADBU vy k***y motorkárske 27.októbra o 16:00 do Horného Baru pred obecný úrad a odprevadiť nás do neďalekej Dunajskej Stredy, piť a jesť bude pre Vás dostatok a kto chce bude vítaný aj na večernej zábave po 20:00 aby som sa na vlastnej svadbe nenudil. Urobte nám radosť a príďte rozbiť dedinskú nudu nejakým tým vrčaním. Budem smutný ak sa v krásnom počasí neobjaví aspoň jeden z Vás lebo neverím, že len ja sa ešte aj v decembri preháňam na stroji. Vidieť mustanga ako prichádza o rozľahlé lúky a dostáva chomút predsa tiež často nevidno s

    #76965
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    AMISKO a AMISKA zelam vam vela zdravia, stastia a lasky na spolocnej jazde zivotom 😘 😘 😘

    #76966
    Furby
    Účastník (Participant)

    Pripájam sa ku gratuláciám 🙂 😘 😇

    #76967
    MartineR
    Účastník (Participant)

    AMIS dyg, sak ty si sa s konom zrazil … 😈

    Vsetko dobre do spolocneho driftovania zivotom ….

    #76968
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    Tak gratulujem 😉 a vsetko dobre prajem 😉

    #76969
    cbr900
    Účastník (Participant)

    AMIS … už to máš za sebou 🙄 …. R. I. P 😠

    … neboj, raz nás to všetkých lapí 😀 … o jedného odvážneho chlapa menej 😁 teším sa na malých AMISovcov … držíme palce 😉

    #76970
    ogard
    Účastník (Participant)

    AMIS pekne pekne, gratulieren a drzime palcaky nech vam to vydzri az do dokedy chcete 😁 🙂

    #76971
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Blahoželám a nech sa vám v živote spoločne darí 😉

    #76972
    santal007
    Účastník (Participant)

    Prajem všetko najsamlepšejšeeeeeee …gratulujem 😘 😘

    #76973
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Gratuľujem. Prajem všetko najlepšie v živote. 😉

    #76974
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Všetko len to dobré v spoločnom živote, gratulujem 😉

    #76975
    kuky
    Účastník (Participant)

    Gratulujem a nech vam to vydrzi do konca zivota 😉

    #76976
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Tiež sa pridávam ku gratuláciám a som rád, že sa tu objavil aj Kuky, možno by Ti vedel objasniť prečo je dobré spojiť Exebatovicu so svatbou, aj keď si s uvedenej akcie veľa nepamätá… 😁

    Na spoločnej ceste životom Vám obom prajem veľa krásnych a slnečných dní a žiadne neprehľadné zákruty… 🙂

    #76977
    kuky
    Účastník (Participant)

    Heavy 😘 😁

    #76978
    Heavy
    Účastník (Participant)

    AMIS – sleduješ Kukyho reakciu na môj príspevok? Dodnes nemôže zabudnúť na Hovadskú svadobnú noc… 😀 😀 😀 . A ešte Ti musím pripomenúť, až sa Ťa spýtajú:"Beriete si…", tak sa hovorí ÁNO a nie, že "…konééééé voz…" 😉 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri