Connect with us

Baba – dnes

Domov Diskusné Fóra Nehody Baba – dnes

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76361
    Jogobello666
    Účastník (Participant)

    Ďalšia smrteľná nehoda na Babe dnes okolo štvrť na osem. Modrá R1 vs strieborný Seat, pri spodenej starej zastávke.

    R.I.P 😟 😠

    #76362
    7970
    Účastník (Participant)

    Išli sme tesne po tom okolo ………….R.I.P..už je toho akosi moc kua

    #76363
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Stava sa a na babe casto, bud sa poucte alebo pachajte fialky od spodu

    #76364
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Stacilo na tento rok!!! 😟

    #76365
    racer8
    Účastník (Participant)

    😟 😠 R.I.P.

    #76366
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Veru, veru. Pocas mojej kratkej kariery motorkara ta Baba je ako strasiak… Alebo to nie je v tom kopci??? 😠 😟 😠

    #76367
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kankoXF veru ze to neje v kopci… ja som cez babu nikde neprechadzal, ale ked som sa pytal ako vyzera tak hovorili ze je to ako branisko. ja branisko poznam dobre, a ked to nechto chce zobrat rychlejsie ako je zdrave tak je 100percentna istota ze motorkara vynesie do protismeru… a ci tam pojde auto? ANO v najnecakanejsej chvili sa objavy

    #76368
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Nie nie je to Branisko.

    Pez. Baba je krasny kopec. Asfalt, co je snom na nasom rozbitom Slovensku. Ak sa nemylim, je tam kvalitny bitumenovy povrch. Je to provokacia, je to zvadzanie…. Vies ME v pretekoch do vrchu sa na Branisku nejazdia.

    Mam sen, ze ma tam raz jeden clovek, ked to bude uzatvorene kvoli pretekom do vrchu na autach, prevezie na BMW M3 – jednom z najrychlesich v CR.

    Isiel som ten kopec na mojej moto, co je jednovalcove cestne enduro. Kym som to presiel, tak bracho uz pil hore kofolu – je to jogurtak… Ale je to super kopec. Ale neviem, ci som sa bal viac toho, ze vyletim mimo pruhu ja, alebo ma odpali niekto z vrchu, co vyleti do mojho pruhu…

    #76369
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kankoXF takze da sa to zobrat rychlejsie ako branisko a tym padom sa tam oplati riskovat? ja by som chcel vidiet toho kto by zobral branisko rychlo 😁 ktory strom by bol jeho 😁 … asi si spravim raz vylet na tu babu autom a kto vie mozno jedneho blazna z vas trafim 😟 …

    #76370
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 Vsak Ty si doteraz vyzeral celkom normalne a ako buduci motorkar 😁 😁 Ale vsak Ty si vlastne proti nam, motorkarom… 😈 A este sa aj zastraja na nas….

    Musim povedat bratovi, co tam chodi… Mna musis nahanat inde… 😛 😛

    #76371
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kankoXF vsak ja som normalny a motorkar som uz davno,ale zatiim len srdcou a dusou co je to najpodstatnejsie… motorka bude neskor… a ja nesom proti motorkarom, ale proti blaznom ktory na motorkach jazdia… a si pis ze ja na tej babe pojdem po svojom jazdnom pruhu, ale ked mi niekto vyleti a trafi ma tak jeho smola 🙂 ja mam 8 airbagov 😛 a motorkar ma ich kolko? motorkar ma len rozum, nema airbagy

    #76372
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 Pohoda kamo, ja som len tak zlahka zazartoval…. RESPECT. 😎

    Ty mas 8 vakov? Naco? Ty si ina kengura… 😀 😀 😀

    #76373
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    kankoXF pocuj aj tu z toho robime CHAT 🙂 pod na chat, tam polapcime

    #76374
    racer8
    Účastník (Participant)

    Ajajaj.. baby sa nam tu vykecavaju 😛 😁 😁 😁 😁 😈

    #76375
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    racer8 😇 😇 😇 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri