Connect with us

BMW boxer vibrácie

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa BMW boxer vibrácie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 40 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82787
    italofighter
    Účastník (Participant)

    emissions vyskusaj kontaktovar rejdia ten jazdil 1150 rockster ci jake to malo oznacenie tiez to bol boxer motor a jazdilo to jak dabel je od partizanskeho takze tak nejak mozem poradit alebo sa opytaj martinera ten tiez potrapil jeneho bavora a slusne ze matko xixixix

    #82788
    raptor
    Účastník (Participant)

    Emissions – som zo zlatych moraviec, na jar sa mozme spichnut a ja ti hned poviem ci to vibruje normalne alebo viac nez je zdrave

    do tempusu urcite nechod

    – ad1/ predaj motocyklov a nahradnych dielov na ne tam skoncil

    – ad2/ nedal by som si tam opravit ani zeleznu gulu

    – ad3/ ak budes potrebovat kvalitny servis tak na zapadnom slovensku odporucam jedine francuza

    #82789
    chorche
    Účastník (Participant)

    Mozno tam naozaj bude nieco v neporiadku. Pred tym ako som kupoval Matildu, tak som cosi precital na nete o vibraciach boxera, ale citim ich len ked stojim a na volnovehu prudsie pridam plyn.

    Pri jazde je to naozaj nebadatelne a obcas ju prebehnem riadne cez 130….

    Daj si to pozriet Francuzovi

    #82790
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    emissions a nerozvibruješ to náhodou ty tým, že sa trasieš od zimy? 😁

    #82791
    emissions
    Účastník (Participant)

    Ok raptor bol si som veľmi rád, keby sa stretneme niekde a odskúsaš to ty. Aspoň budem pokojnejšie späť ak to bude v poriadku. Tvoje príspevky čítavam často, takže nebude problém ťa potom kontaktovať. Zatiaľ dík za ochotu.

    kxbibo, zima mi nebola, bolo mi fajn – tie vyhrievané rúčky sú perfektné 🙂

    #82792
    MartineR
    Účastník (Participant)

    italofighter rejdio mal K-čkový (radový štvorvalec) motor, ak sa nemýlim.

    so servisom u francúza súhlasím. je to šikovný chalan.

    #82793
    raptor
    Účastník (Participant)

    Emissions – vyhrievane rucky bez chranicov ruk maju ucinok cca 20% tych istych hajzgrifov pred ktorymi mas deflektor (to len tak na okraj)

    presne tak ako hovori chorche – extra vibracie u boxera pocitis len ked sklbnes za plyn na neutrali (boxer efekt) ale naco pridavat motorke na mieste

    chorche ja si skor myslim ze to bude skratka iba prechod zo stvorvalca na boxer maximalne nizsi volnobeh ako sa to casto stava

    #82794
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cital som na motoride ze potrebujes zresetovat ABS,

    zvladnes to hravo aj sam, navod tu:

    [linka]

    #82795
    malymirec
    Účastník (Participant)

    cbr900rr ty mna? Na to si nespominam. Spominam si len na to, ze sa niekto stale na nieco vyhovaral 🤣 Ak chces, mozeme ho dat znova 😉

    #82796
    raptor
    Účastník (Participant)

    Chalani dufam ze dalsi pretek date uz na slovakia ringu 🙂

    #82797
    malymirec
    Účastník (Participant)

    Nie nabuduce to bude na ostrej luke 🤣

    zakladatel temy by sem mohol dat fotky motorky, mne sa tie Rka neskutocne pacia 🙄

    #82798
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Píšem v mene svojej priateľky :

    dnes mala príležitosť sedieť "na bobíka" asi 50 km a zhodnotila to takto :

    pohodlie voči GS neporovnateľné (v prospech BMW), vraj jej vibrovali stupačky tak, že jej až stŕpali nohy, nejak sa jej zdalo, že sa vlní podvozok (myslím, že to je obutými C-éčkami) a vraj tá motorka príliš hučí (a to mám sériové laufy)…

    takže milý Emissions :

    buď rád, že boxer vibruje len tak, ako vibruje, ak ho raz predáš a kúpiš iný 2-valec, zistíš, že boxer bol ešte príliš kultivovaný a bude ti chýbať (podobnosť s mojou osobou čisto náhodná).

    Na druhú stranu :

    nech ma raptor (o5) ukameňuje, no to, čo si dovolím po 150 km ( za posledné dni) na blate a snehu som si nedovolil s GS po 2 sezónach i keď stále tvrdím, že GS bola najlepšia motorka na turistiku akú som kedy mal pod zadkom …

    hold, teraz ma to ťahá iným smerom 😈

    #82799
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    malymirec no nekdo tu ma asi sklejnnurózu,tu ostru berem ale tento raz uz na teba benzin len tak minat nebudem takze navrhni o čo pojdeme 😉

    #82800
    malymirec
    Účastník (Participant)

    CBR900RR no co si pamatam, tak si mi neusiel, nai ma nepredbehol. 🙄

    Ale ak ti to spravi radost, tak mozes mna, chudobneho sutdenta, obrat trebars o pivo 😁

    #82801
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    malymirec dobre no tak mas u mna pivo, načo minat benzin nadarmo 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 40 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri