Connect with us

Bridgeston vs. Mischellin

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Bridgeston vs. Mischellin

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81640
    misi
    Účastník (Participant)

    Čaute chlapi. Chcel by som Vás poprosiť o malú radu ohľadom zadnej pneu na motorku. Momentálne mám obutú Brid. Bat. BT-012, ale onedlho poputuje do neba (po cca 3700 km 😕 😟 ešte jej dávam okolo 1000 max 1500, ale to už preháňam) Neviem či mám zostať pri BT, alebo mám dať Mischelin-ku(výrobca udáva Pilot Power). Nemá z Vás niekto skúsenosti s oboma, alebo poprípade s podobnou pneu za rozumnú cenu. Za Vaše odpovede vopred ďakujem. Čaute.

    #81641
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som na triumphe vyskusal Avon , bridgestone , pirelly , dunlop metzeler teraz mam obute michelin jednoznacne mne najviac sedia a sprekvapenim mam na nich uz cez 3000 mil a este stale vyzeraju ok.

    dalsie pneu bude opat michelin aspon pre mna!

    #81642
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Ja mam AVON uz tretiu sezonu a pri nolmalnej jazde..ziadne gumovacky ! a urcite vydrzi este jednu a dobre sedi aj za mokra a aj cena je prijatelna.

    #81643
    nerd
    Účastník (Participant)

    BT 012 je prehistoricka guma 😕 jej nasledovnici 014, 015 momentalne BT 016. posledne menovana je momentalne kralom tejo kategorie gum.

    [linka]
    [linka]

    #81644
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    misi mal som na eRRe aj Batlaxu co je mimochodom PANI guma ako nerd načrtol a mal som aj Michelin Pilot Power. S mojej skusenosti s nimi mozem povedat ze obe su vinikajuce 😉

    #81645
    misi
    Účastník (Participant)

    Dik chlapi za information 😀. Surfoval som troška po inter. a som našiel Michelin P. Power 2CT v akcií za cca 180, ked ju budu mat aj o dva tyždne tak ju okoštujem 😁 a ked nie tak tam dam ako nerd odporučil BT 016 je dahšia cca 200.

    #81646
    misi
    Účastník (Participant)

    No čaute, len tak na záver som Vás chcel informovať: Zadná guma je post morten vydržala 4008 km 😁 už sa teším na novú 😈

    #81647
    daro
    Účastník (Participant)

    BT-015 troj zmes predok zadok je to nova pneu mam ju na motorke

    #81648
    daro
    Účastník (Participant)

    Pardon preklep BT-016 🙂 😇

    #81649
    nerd
    Účastník (Participant)

    Misi to za jednu gumu das 200e? moj ty boh.

    #81650
    Tom691
    Účastník (Participant)

    Nechcem komplikovat rozhodovanie. obul som, zajazdil som a spokojny som 😉

    [linka]
    [linka]

    som fakt spokojny dobre mi poradili.

    #81651
    Tom691
    Účastník (Participant)

    Este by som rad malu pripomienku. je vhodne prezut obe pneumatiky popripade zladit sa aj s prednou pneumatikou aby si nemal problem pri naklone ci pri jazde, ze ma predna pneu ine fyzikalne vlastnosti ako zadna a zacvici to s motorkou ci stebou. 👋

    #81652
    nerd
    Účastník (Participant)

    Tom691 ten test je z ktoreho roku?! 2006 😕 ked to tak zoberies je to tam porovnavane s BT014

    a uz su na trhu druhy rok bt016.

    #81653
    misi
    Účastník (Participant)

    No som sa pozrel a stoja: Qualifier aj D 208 RR 130 Priznám sa, že som o nich aj uvažoval kvôli cene 😕 a až z prvej oficialnej výplaty by som kúpil prednú aj zadnú BT 016(keď pôjde všetko hladko tak asi v 7. mes.), a dovtedy DUNLOP 😕 No neviem asi áno

    #81654
    misi
    Účastník (Participant)

    Všetko záleží na Veľkej Noci 😁 a narodeninách 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri