Connect with us

Brzdové platničky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Brzdové platničky

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71171
    slimak
    Účastník (Participant)

    Ahojte…

    Chcel by som sa spytat 🙂

    Uz by som asi potreboval vymenit brzdove platnicky ale neviem ci je to vhodne(vymenit len platnicky) lebo kotuc nieje uple hladky a bojim sa ze ked kupim nove platnicky tak sa mi zachvilu zase zoderu.No ale ked som pozeral aj kotuce tak ma trosku zarazilo cena cca8000.Tak neviem ci sa to trosku upravi ked dam nove platnicky.

    tak teraz neviem 😟

    #71172
    PEPE800
    Účastník (Participant)

    zisti ci ma kotuc minymalnu pripustnu hrubku a kludne ich namontuj s tymi ryhami si nerob tazku hlavu

    #71173
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    nove platnicky maju drsny povrch, ktory sluzi prave na zahladenie malych ryh na kotuci.Velka ryha sa da odstranit jedine zabrusenim, ale to je na ukor hrubky kotuca, cize na ukor jeho zivotnosti. Vymena kotuca sa robi len ak je kotuc pod pripustnu hrubku, ako pisal Pepe, alebo je skriveny, cize narazeny alebo nekvalitny.

    #71174
    slimak
    Účastník (Participant)

    Ahojte…

    Tak to som sa aj potesil bo len tak sa mi za nove platnicky nechce vyhadzovat 16 000.

    tak vam teda dakujem velmi pekne za radu. 😁

    #71175
    wardo
    Účastník (Participant)

    Cauko, ja by som sa chcel k teme este spytat, ze ked nove brzdove oblozenie, tak aky je rozdiel v oblozeni zo spekanych kovov oproti organickym materialom … ?

    #71176
    JOSE
    Účastník (Participant)

    žeby v „agresivite“ brzdenia, životnosti, tvrdosti? 😉

    #71177
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all … môjmu starému otcovi vyskočili platničky a že ich už aj tak nebude potrebovať, tak že si ich môžem zobrať … uvidíme ako brzdia 😁 … sú síce staré, ale ušetril som 😀 … ste tu taký vážny 🤐 😁

    #71178
    motokocur
    Účastník (Participant)

    OMG

    #71179
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Wardo : nemozes kombinovat len tak hociake platnicky s hociakymi kotucmi, lebo sa ti moze stat, ze ti nebudu brzdit alebo sa naopak zapecu. Detaily ti vysvetli Vadim.

    #71180
    slimak
    Účastník (Participant)

    JOSE tak ti si teda wardovi riadne poradil asi sa tomu riadne rozumies 😟

    a urcite dakujem aj cbr900 a ze pozdravujem tvojho deda 🤐 😕

    #71181
    JOSE
    Účastník (Participant)

    slimak wardo chcel predsa rozdiely tak o čom točíš bratku 😕 ja mu predsa nebudem o tom písať slohovú prácu 😘

    #71182
    wardo
    Účastník (Participant)

    JOSE, neviem preco sa hnevas na slimaka, taku odpoved ako si mi dal ty by si domyslel aj 5rocny chlapec 😛 , tak ked sa ti nechce pisat normalna odpoved „slohova praca“, tak radsej nepis 😁 , stacila by aj strucna odpoved aku mi dali na jednom ceskom fore : “ Wardo: tady máš pěknej článek o destičkách (a brzdách všeobecně): [linka] „, myslim ze bola strucnejsia a 100x vystiznejsia ako ta tvoja 🙄

    Prajem pekny den 😉

    #71183
    JOSE
    Účastník (Participant)

    neviem prečo si myslýš, že sa na niekoho hnevám! 😉

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri