Connect with us

Činske motocykle

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Činske motocykle

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80543
    Spider
    Účastník (Participant)

    Zakladam tuto diskusiu o činskych motocykloch,poprosim všetkych ktory maju skusenosti,S V O J E nie kamarovej frajerky teta povedala že je synovec…..aby napisali svoje skusenosti.

    #80544
    Slon
    Účastník (Participant)

    Spider 🤣 to chceš aby sme sa bavili len my dvaja?

    ale k téme-Ja som spokojný 😉

    #80545
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Viezol som sa ne jednej na druhej (Slonovej) a okrem maximálky som sa nemal na čo sťažovať, za ten peňáz primerane muziky 😇 Myslím, že elefant má aj na drahšie ale načo…….vydieť ho vyškereného stojí za tie ušetrené prachy , ja plot ešte nemám 😈 ale budem 😇

    #80546
    Lehy
    Účastník (Participant)

    My vieme,že oni vedia,že my vieme 😁 😁

    #80547
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Raz som siel na yuki dokonca som mal nutkanie kupit 250 ku len sa mi zdala mala maximalka ale inak celkom pekne stroje su to dokonca som spekuloval kupit nejake to endurko na vyblaznenie od nich

    #80548
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Slon isli sme spolo do Hrinovej. Bol si v zabehu este s moto, ak sa nemylim a prisli sme v pohode.

    Nebrzdil si ma ani v Stiavnickych vrchoch, kopcoch. 🙂 👋

    Asi preto, ze ty mas zlu motorku a ja som zly jazdec…. 🤐

    Ta tvoja moto vyzera dobre. Hovorili sme uz vtedy, ze dat dolu ten napis, dat tam iny a mas pokoj od sprostych reci. 😛

    Zvuk co na nej mas ma fakt prekvapil….

    Radost z jazdy Ti urobi ako kazda ina. Moj nazor.

    Ale ak si imidzista (akeeee slovo) asi ju budes musiet predat. 😀 😀 😀

    Jogurtak sa smeje tomu kto ma kredenc alebo traktor….

    Jogurtak sa smeje niekomu kto ma enduro, podla mojho brata tzv. tazisko…

    Endurak sa smeje jogurtakovi, ze mu treba iba asfalt.

    A podobne dalej bla, bla bla…….

    Ja nedelim ludi podla toho na com jazdia, ale aki su oni… Dobra blbost si robit srandu z cloveka pre moto alebo auto. Jednoduchsi clovek si ale takto najde temu na reci….

    #80549
    italofighter
    Účastník (Participant)

    kankoXF no pekne si to napisal az sa cudujem kolko pravdy v tom je a ako rychlo sa moze zmenit pohlad cloveka krory jazdil na jogurte a presedlal na enduro tym nemyslim teba xxixixxi

    #80550
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Lehy je NEVIEM, ja len tuším 😕

    #80551
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja mam skusenosti s cinankami!… mozem zverejnit… le poznamka za malo penazi vela muziky dobre sa na nich jazdi 😈

    #80552
    Spider
    Účastník (Participant)

    A teraz moja skúsenost:som maximálne spokojny,najazdil som síce len 1300km,no ak možem posúdit,tak jediné,čo mi vadí je maximálka,spokojny by som bol,keby mala cestovnú rychlost 110km.Čo sa tyka dizajnu,páči sa mi dlhá predná vidlica,ktorú ponúka máloktory vyrobca.Dočítal som sa v roznych diskusiách,že čínskym motorkám sa uvolnujú šroby a za jazdy odpadávajú súčiastky,tak som svoju skontroloval a nenašiel som uvolneny ani jediny a žiadna súčiatka mi zatial neodpadla.Spotreba vychádza na 3,5l.

    #80553
    LehyJunior
    Účastník (Participant)

    Hmmm. rýžu som mal a po 4000 km možem hovoriť len zlé veci. po presedlaní na yamahu a po 35,000 km možem len ospevovať. žiadna porucha a to som bol kade tade po europe nikde ma nenechala. to taká ryža ma nechala už len keď som išiel zo zlatých pieskov. takže to je moj nazor

    #80554
    Spider
    Účastník (Participant)

    LehyJunior Tak skus napisat čo sa stalo,prečo to nešlo.

    #80555
    Slon
    Účastník (Participant)

    Čína ako tretia velmoc po Rusku a USA bola vo vesmíre…

    možno sa ešte budeme diviť čo všetko a v akej kvalite začnú vyrábať 😉 😀

    #80556
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cina vie robit nepochybne aj kvalitne veci.. len tie uz potom nemaju typicke cinske ceny

    a fakt nerozumiem co sem do toho pleties vesmir

    #80557
    Slon
    Účastník (Participant)

    raptor myslíš tým na kompoňenty ku kvalitným motocyklom?

    a čomu nerozumieš? vysvetlím,ak dokážu vyrobiť šunt čo lieta do vesmíru hádam sa naučia robiť aj motorky čo sa budú páčiť aj Tebe 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri