Connect with us

Činske motocykle

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Činske motocykle

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80558
    raptor
    Účastník (Participant)

    Slon ty mas aky problem?

    ja mam s cinskymi motorkami na rozdiel teba daleko viac skusenosti a PRESNE VIEM ake shity co sa neustale vracaju ako reklamacie su schopni vypustit a takisto viem ze v cine vedia robit aj kvalitne veci ale uz nie za take nizke ceny

    trepes tu piate cez deviate zo šuntom vo vesmíre a potom ešte začneš o čínskych motorkách čo sa budú páčiť aj mne… nefetuj !!

    #80559
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Slon: To že si svoju motokariéru začal na číne ešte nemusí znamenať že ju na číne aj skončíš.

    Ešte príde doba keď budeš môcť (na základe vlastnej skúsenosti) porovnávať…a potom sa pobavíme 😉

    #80560
    Slon
    Účastník (Participant)

    Problém nemám,pýtal si sa čo do toho pletiem vesmír,odpovedal som Ti…

    Ja viem že si skúsený ohladom motocyklov a tie vedomosti by som chcel mať aj ja ,a v tomto Ťa obdivujem…

    Ale všetko má svoje "ale".Trošku som použil Tvoj slovník, a už som feťák,ale nevadí aj ja Ťa mám rád 😉

    #80561
    Slon
    Účastník (Participant)

    Mishko Máš velkú pravdu,síce nejaké skúsenosti sú ale s niektorými sa nemôžem porovnávať to ja velmi dobre viem…

    …ja neporovnávam len obhajujem…

    #80562
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Sa to tu zacina zmotoridievat…. 😶 🤐

    #80563
    Spider
    Účastník (Participant)

    Tak som sa bol včera večer trošku povozit,nemal som na to čas dva tyždne,natankoval som plnu a 50tkou som brazdil nočne Bratislavske ulice,nemate niekto kapesnik? 🤐

    #80564
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Myslis tie motorky co su vyrobene z bambusoveho dreva ???

    #80565
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja som kúpil dcérke čínsku motorku. Najazdených 1300 m, žiadne šróby neodpadli, proste maximálna spokojnosť… 😁 😘

    …a vyzerá ako Lehyho Hárlej. 😉 😎 Aha:

    http://www.cbs.sk/foto/motoride/cinsky-harlej.jpg

    #80566
    bubo
    Účastník (Participant)

    Tak ešte raz to foto 👋 :

    [linka]

    #80567
    Spider
    Účastník (Participant)

    Dnes som absolvoval 180km,a priznam sa,tahval som dva sroby 😕

    #80568
    Slon
    Účastník (Participant)

    Spider čo povieš na volusiu?

    #80569
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Slon čo povieš na Stelvio 😁 😁 😁 ?

    #80570
    suicide
    Účastník (Participant)

    Ja poznám "naživo" len tú kamarátovu yuki 250, je to nejaký chopper. no ak sa mám vyjadriť úplne "exactly", je to absolútna sračka. vyjadril by som sa k čínskym výrobkom asi takto: ak si chcem kúpiť niečo, čo má byť kvázi spoľahlivé, tak nepôjdem na nákup na Miletičku. Ak to beriem ako spotrebný materiál, tak na chíľkovú zábavu by som si to vybehol kúpiť aj na tú miletičku. Ale ak chce niekto motorku, nech nekupuje čínsku atrapu, ale nech si kúpi stroj od firmy, ktorá sa tým naozaj zaober -teda nech si kúpi MOTORKU, nie maketu motorky, aj keď uznávam, tí číňania vedia robiť makety aj v mierke 1:1.

    #80571
    Spider
    Účastník (Participant)

    Slon zradca 🤐 idem pozriet na nete co je to za stoj Amis mi to vcera na Janickoch bonzol,ja som pozeral po nejakom terennejsom V strome

    #80572
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Spider ,Slon , čo sa to s Vami deje? Už máte dosť tej ryže? 😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri