Connect with us

Činske motocykle

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Činske motocykle

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 46 až 58 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80588
    Slon
    Účastník (Participant)

    silvo by si sa divil,dokonca odvezú aj Slona 😉 👋

    #80589
    silvo
    Účastník (Participant)

    Slon ktooo ? tí vesmirní lidee ? 🤣

    #80590
    raptor
    Účastník (Participant)

    Aštar šeran a ptaah vás čtou… 🤐

    #80591
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    raptor a popritom nás milujú 😁

    #80592
    mango32
    Účastník (Participant)

    Neviete náhodou kde kupim ihličkové ložisko na čínsku motorku? 🙂

    #80593
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Na Miletičke ! 😁 😁 Hneď za stánkom ABIBAS a REAOIBOK …

    #80594
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    mango32

    Nemusíš riešiť priamo ložisko od predajcu danej značky čínskej motorky. Na trhu sú adekvátne náhrady. Obráť sa priamo na akéhokoľvek predajcu ložísk.

    #80595
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Nahrada za cinske lozisko tak jedine z vietnamu inak mozes mat problemy 😉

    #80596
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Čítam, že máš v profile minibike. Detom som kúpil na naučenie sa a vybláznenie minicross, po týždni blbnutia, vrátane mojich 85 kg, sa rozypalo ložisko v hlave riadenia. Zobral som čo ostalo z ložiska do predajne , tuším s SKF ložiskami to bolo či ako sa tie značkové ložiská volajú, a šikovná predavačko to zmerala, našla v katalógu, aj v sklade a za cca 3€ som odchádzal s dvoma novými ložiskami, ktoré tam presne pasovali. A fungujú dodnes. 👍

    Takže nehľadaj zbytočne po motoshopoch ( [linka] ) ale rovno navštív najbližšiu lepšiu predajňu s "ložiskovými" potrebami. 🙂

    #80597
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Presne ako prvy prispevok rozpravaju o cinskych moto taki co ju videli iba na obrazku

    nahradne diely sa objednavaju tuto staci sa zaregistrovat na vin cislo motorky

    [linka]

    moja jazdi bez poruchy piaty rok a nezrazila ju na kolena ani buracka stale jazdi aj ked je trochu pokrivena 😁

    #80598
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Mlhos: v poslednej dobe zoženieš na číňaka diel skôr ako na japonský štvorlístok.

    #80599
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    A hlavne vyrazne lacnejsi lebo vies aj botasky z tesca predbehli v kvalite aj znackove no ale znacka je znacka treba za znacku platit trojnasobok 😕

    #80600
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Ja som mal cinsku stvorkolku BASHAN 200.

    ked som ju kupil porobil somvsetko co bolo treba (nova zadna kyvka, naplne, dostelovat podotahovat a podobne) dokonca som objednal za kilo aj na mieru vyrobeny ladak s db killerom.

    co sa tyka motora, tak nezmar…startovalo to na brnk ci v lete, ci v zime (dokonca bolo aj – 20) a jazdilo to, malo aj tabulky, takze sa s tym dalo legalne aj po ceste…

    co sa tyka komfortu jazdy a vlastnosti, tak hruza…riadenie tak citlive, ze stacilo milimeter pohnut rajdami a zatocilo to takmer plny (vraj si to ludia upravovali navarenim dlhsich capov na riadeni) co bolo velmi neprijemne najma pri rychlejsej jazde na ceste (vytiahlo to takmer 100) no a v terene casto padala retaz, ale nahodit sa dala za sekundu, ovsem clovek sa zasral (ja som si tam prirobil topcase z boxu z tesca a tam som vozil na to rukavice, skoda ze sa nedaju vkladat obrazky pridal by som foto, aspon by ste sa zasmiali)…ked somsa previezol na kamosovej suzuki, tak to bol iny svet…

    povozil som sa rok a potom som ju daroval chalanovi, ktory po bnej velmi tuzil (kupil som ju za facku, cize to nebola daka privelka charita) mna skratka stvorkolka neoslovila, par krat som sa z toho zdrbal, nebavil ma ten styl vozenia, tak isla prec niekomu, kto to oblubuje…

    ked niekto nema peniaze a chce stvrokolku, tak pre toho je to podla mna dobra volba, povozi sa, nauci sa, nedostatky bude tolerovat a casom prejde aj tak na nieco lepsie…

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 46 až 58 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri