Connect with us

Článok o motorkároch

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Článok o motorkároch

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84205
    Korzar
    Účastník (Participant)

    Rozbieha sa nám sezóna a v našej redakcii by sme už tradične mali stvoriť článok o motorkároch, ktorí – predovšetkým hlasným zvukom svojich strojov – obťažujú množstvo ľudí v mestách a dedinách. Samozrejme, reč bude aj o rýchlosti, či porušovaní predpisov. Keďže som na viacerých motofórach zaregistroval výhrady diskutujúcich voči jednostranným a bulvárnym článkom na túto tému, rozhodol som sa vás osloviť a spýtať sa na váš názor na túto problematiku. Ďakujem za každú reakciu.

    #84206
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Chcel by som sa ťa opýtať, ktorú redakciu máš na mysli?

    Pokiaľ ma pamäť neklame, tak článkov o chválení motorkárov za ich akcie, či už darovanie krvi, pomoc deťom v detských domovoch, resp. akýchkoľvek zorganizovaných charitatívnych akcií sa až tak príliš, ako si samé akcie zaslúžili nenapísalo.

    A ty nás vyzývaš, aby sme si ešte prihrievali už tak dosť horúcu polievočku, ktorú nám pripravili oponenti motorkárov?

    #84207
    Korzar
    Účastník (Participant)

    Práve som sa vrátil z rozhovoru s dvojicou motorkárov, ktorí sa k téme bez problémov vyjadrili. Je predsa jasné, že zlobu robí len isté percento z motorkárov. Problém je, že stačí jeden dvaja na sídlisku aby vytvoril agresívne reakcie jeho obyvateľov. Sami povedali, že im tiež prekážajú takí, čo porušujú predpisy a obťažujú ľudí, ktorí si po celom dni v práci chcú oddýchnuť a nemajú záujem počúvať rev z upravených výfukov.

    Nechcem nasilu sekať na všetky strany, preto som sa rozhodol ponúknuť vám priestor pre váš pohľad. Buď mi svoj názor poviete, alebo nie. Je to na vás. Článok vyjde tak či tak. Ale môže byť obohatený aj o vyjadrenia tých, ktorých sa priamo týka.

    Naša redakcia (Plus 7 dní) sa, žiaľ, dobročinnými akciami nezaoberá. To riešia denníky, mestské noviny, prípadne časopisy zamerané konkrétnym smerom. Ja o témach nerozhodujem. Len sa ich snažím spracovať, podľa možností, čo najobjektívnejšie.

    #84208
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Sú chvíle, keď sa hambím priznať, že som motorkár. A je všeobecne známe prečo.

    Súhlasím s článkom, no treba v ňom zdúrazniť že ide len o určitú skupinu ľudí čo majú problémy v oblasti psychológie a potrebujú sa zviditeľniť, či zohnať blbú babu lebo inak by si ani….

    #84209
    Korzar
    Účastník (Participant)

    OK, vdaka aspon za jednu reakciu. Pochopitelne, nikto vas nemoze nutit aby ste sa vyjadrili. Pevne verim, ze po tom ako vyjde clanok, zase sa objavia na motoforach reakcie, ako bulvarni novinari pisu hluposti a ako nedali priestor aj druhej strane 🙂.

    Prosim admina, aby toto vlakno uzavrel, zajtra musim clanok odovzdat.

    #84210
    Frank
    Účastník (Participant)

    HM je to tak .. tak ako sú totálne protivný niktorý plechovkári, bohužiaľ aj niektorých motorkárov by som niekam kopo. Ale je pravda, že je otázne čo tak článok zmení. Takí čo sa ich to týka to nebudú ani čítať a my ostatní budeme súhlasiť 🙂

    #84211
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Myslim si, ze to nie je o motorkaroch, ale o ludi, ktori riadia dopravne prostriedky. su dobri motorkari, aj zli, dobri vodici aut, aj zli… Je to o ludoch, nie o strojoch, ktore soferuju…

    #84212
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Obávam sa článku, v ktorom budú zase spomínaní iba zlí motorkári a na konci to bude zaklincované tým, že samotní motorkári si priznávajú, že takí naozaj sú 😕

    Pretože ako už Korzar uviedol vo svojom prvom príspevku, bude to negatívny článok o nás.

    #84213
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Je ťažké byť bulvárnym novinárom. 😶 chudák chce niečo napísať a nikto sa s ním nechce baviť, tak si napíše to čo si domyslel 😁 😁 😁 ale zas je pravda skončila superstar , slota už nelieta na triskáči, a na Vaľka si už tiež nikto nespomenie, tak poďme troška zvýšiť predaj, lebo skrz ten článok pobeží každý motorkár doPNSky 😈 😈 😈

    #84214
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mal som rozpisany dlhy prispevok ale potom som si precital exebatov suhlasim s nim a zmazal som ho

    bojim sa ze by si korzar povytahoval iba to co by sa mu hodilo a prekrutil by to preto nenapisem nic

    korzar ako nemotorkar aj tak nikdy nepochopis ze nie sme dobrovolni darcovia organov a mala rada na zaver… o vlkoch mozes pisat co sa ti zaraci ale aj tak nikdy nenapises skutocnyu pravdu kym sa nestanes jednym z nich

    #84215
    AIR
    Účastník (Participant)

    raptor s tvojim poslednym odstavcom musim iba suhlasit, napisal si to velmi pravdivo a vystizne

    palec hore 👍 👍 👍

    #84216
    Korzar
    Účastník (Participant)

    Raptor, velmi sa mylis. Je sice pravda, ze nie som motorkar, ale mam medzi nimi dost kamaratov, hlavne medzi Choprakmi, a napisal som o nich par – myslim, ze peknych – clankov

    [linka]
    [linka]
    [linka]
    Tema je taka aka je a prave preto, som vas oslovil, aby clanok nevyznel totalne negativne.

    Ja naozaj netusim, preco stale za tym hladate zle umysly. Ak by som chcel sekat, nepotreboval by som sa vas na nic pytat. To ze par debilov reve pod oknami na sidliskach s otvorenymi vyfukmi a dalsi porusuju predpisy celkom zjavne, je objektivny fakt. Co je na tom, ak sa k tomu ti normalmi (ktorych je podla mna vacsina) vyjadria? Vas nesere, ze vam robia zle meno? Prekvapuje ma, ze prave sefredaktor, ktory by mohol mat trosku zaujem na tom, aby motorkari neboli vzdy vykreslovani len v zlom svetle, moje snazenie zablokoval svojou reakciou. Prave on by mal vediet, ze to ma zmysel.

    Ale kaslat uz na to, cakal som vyse tyzdna. Clanok je hotovy aj bez vas. Pokojne si tu dalej nadavajte, aki su bulvarni redaktori neobjektivni…

    #84217
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Korzar

    Svoj neúspech a nezáujem motorkárov prispieť do tejto témy napripisuj mne. Bola chyba prísť hľadať pomoc od motorkárov, ktorých v zápätí vo svojom článku utopíš. Málokto si vedome nechá srať na hlavu. Vytočil si ma už svojim prvým príspevkom, ale už si nebudem dávať servítok pred ústa.

    #84218
    raptor
    Účastník (Participant)

    Korzar – hej hej.. aj ja poznam vela sokoliarov co chovaju sokoly ale celkovo o sokoliaroch a sokoloch viem prd

    pisat o motorkaroch "zasvateny" clanok je presne to co ludom ako som ja vadi na takych typoch ako si ty

    #84219
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Korzar a na co by sme mali prispievat? uverejnil by si to tak ci tak, pretoze Ti to zaplatia, tak nechapem naco sa obtazujes. A ked si sa sem registroval 19.6.2011 len kvoli tejto picovine, tak sa mozes aj rovno odregistrovat. kazdy na teba sere a na tvoj clanok detto

    szia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri