Connect with us

Článok o motorkároch

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Článok o motorkároch

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 31 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84235
    Korzar
    Účastník (Participant)

    Cendina No s tým hlukom a potrebou byt počutý som teraz dostal informáciu, že v Rakúsku po posledných štatistikách nehodovosti prehodnotili meranie hluku v prípade motorkárov na cestách (nie sídliskách) a práve preto vraj dokonca stanovili minimálnu hladinu decibelov. Teda úplne opačná filozofia ako doteraz. Ale je to neoverené, len z fóra, takže to teraz zisťujem cez rakúsku políciu.

    #84236
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Korzar v rakusku stanovili MAXIMALNU hladinu decibelov, nie minimalnu, s tym ze tu maximalnu posunuli trochu vyssie. V praxi to znamena, ze su ochotni prizmurit oko nic viac nic menej, pokial nejazdi dotycny ako hovado. Mimo toho, ja predavam velmi hlucne vyfuky a pritom maju homologaciu do beznej premavky, dokonca maju certifikat Euro 3 a paradoxne vacsina z nich sa vyraba prave v rakusku.

    #84237
    Korzar
    Účastník (Participant)

    blackhole Dik za info, ale aj tak som zvedavy, co mi rakuski policajti odpisu. Aj ked zo skusenosti viem, ze si davaju nacas.

    #84238
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ja viem co ti odpisu

    arbeit macht (bleib)frei, slowakei

    #84239
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Díky Broňa…. 😁

    To mám z toho, když mě něco zaujme…

    Amis: dobrou noc

    Raptor: ne prehistorický zviřátko… neplatí….

    #84240
    Cendina
    Účastník (Participant)

    I jsem přemýšlela, asi tři minuty než jsem odklikla první příspěvek, jaké budou reakce. A…. jsem ráda, že mám opravdu přesný odhad. Nezklamali jste má očekávání 😁

    No…. tohle téma mě zaujalo víc než jiné a stálo mi za reakci, takže je mi to putna, doufám, že ten komu byli směřované z toho něco má a třeba si jednou opravdu přečtu článek pro-motorkářskej…místo "anti"

    Teď můžu v klidu zase mlčet a přeskakovat kurzorem témata typu "jakou motorku si mám koupit", "kůže nebo textil", vtipná videa, vipné foto…. bla…bla … bla … bla…

    #84241
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Ty nam povis aj to co nechceme 👍

    #84242
    Brano
    Účastník (Participant)

    Korzar, veď (na budúci rok) vyspovedaj tých čoprákov čo poznáš 🙂 alebo sa bojíš, že si Ťa podajú keď si ten článok prečítajú ? 🤣

    Mne osobne je úplne jedno čo sa v takom plus7 píše, prostoduché časopisy proste nečítam. A tak isto mi je úplne jedno čo si myslí, alebo vykrikuje niekto, kto v živote na motorke nesedel.

    Ja osobne mám dojem, že vodiči áut ma pri jazde ohrozujú oveľa viac ako motorkári. Je jedno, či som ja na motorke alebo sedím v aute.

    … čo takto napísať článok o tom, akí sú vodiči áut nezodpovední, ohrozujú chodcov, aj ostatných vodičov, jazdia bez STK (v oveľa väčšej miere ako motorkári) a ich nevyhovujúci technický stav ohrozuje ostatných, parkujú na tráve, jazdia s lešenárskou rúrou miesto výfuku… takýto článok asi nezapadá do Tvojej filozofie, lebo by časopis odhodilo 90% čitateľov. …

    … aký máš Ty ako vodič auta názor na vodičov áut ? nemala by väčšina jazdiť autobusom ? 😁

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 31 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri