Connect with us

exebat lyžovačka

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie exebat lyžovačka

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68864
    andoo
    Účastník (Participant)

    Viem ze je na to este skoro ale mne to vrta v hlave teraz. uz sa neviem dockat. Dufam ze pojde cela exebat banda. Su nejake navrhy na priblizny termin – miesto?? moooc sa tesim hovadka.. ci remata to isti?

    #68865
    olivo
    Účastník (Participant)

    andoo na snežných skútroch? 😁

    #68866
    Sani
    Účastník (Participant)

    Andoo, týmto zamestnaj Evičku.

    Budeme spokojní, a tomu ver 😀 .

    Možno nám vybaví aj cez Vladka zľavu na požičovňu a servis. 😁

    #68867
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL ho ho hoooo, kde je tu ešte sneh?? za to, že sa ochladilo, snehu niet… a preto pevne verím, že sa nestretneme ked „už“ bude sneh…dovtedy budú min. 2 akcie 😀 …

    #68868
    pogicko
    Účastník (Participant)

    andoo

    nooo a to vcera som zrovna hovorela o exebatovici na snehu .. 😁

    ked snach napadne ….

    #68869
    doctor
    Účastník (Participant)

    To sa lubi aj mne.Sice nelyzujem ale na igelite sa zveziem rad.Aspon bude sranda.

    #68870
    evicka
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 Vladko je od istého času veˇlmi zaneprázdnený mávaním uterákov 😘 😘 😘 snáď sa mi ho podarí zamestnať aj 😀 😀 a už v pondelok skúsime niečo vybaviť na zimu, aby sme mali voľné chaty 😕 😕

    #68871
    andoo
    Účastník (Participant)

    ved to prave.. kua ja sa uz vidim ako sa v tom snehu valame, zoberem stvorkolku a sup ho do hor

    #68872
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Amis sneh miluje , Alana to ešte len čaká a ja som snežný lotor, takže rátajte s nami ako to vraví jedna nie najspolahlivejšia banka 🙄 (to nie je antireklama, len citát 😁 )

    #68873
    evicka
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 máme radi zimu a s Vierkou si vždy šuchneme a spustíme sa so všetkými chlapmi na kopci, Sani a Goro hrajú na gitarách a Vladkovi sa nedivím, že máva uterákom, 😀 Ja sa už asi nikdy nepolepším a s Vierkou sme tím bez kormidelníka 😉 😉 😉

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri