Connect with us

Exebatovica – Amazonkovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Amazonkovica

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 181 až 189 (z celkového počtu 189 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68230
    cbr900
    Účastník (Participant)

    no tak si tu teraz vyhadzujte také veci na oči !! Proste eXe nemohol prísť a basta… mal na to dôvod…skôr by sa mali zamyslieť tí, čo dôvod nemali a neprišli…. nechajte to tak… hlavne že je klídek, tabáček 😎

    #68231
    raptor
    Účastník (Participant)

    exebat… ubohé, komerčné 😛 :75:

    #68232
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Hovada … 😁

    #68233
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor 😘

    #68234
    Vierka
    Účastník (Participant)

    A co este ti, ktori dovod nemali, a prisli!!! 😁 Prepacte, ale na tomto notebooku nemam diakritiku, ale aj tak sa na Vas vsetkych straaasne tesim 😁 – Odpadlici to istia!!

    #68235
    evicka
    Účastník (Participant)

    🙂 😀 🙂 aj my, rodinka hovadov 😁 😁 😁 sa tééééšime na každého, kto príde a zaspieva 😘 😘 hymnu 😘 😘 Vierka vybavíme údené pstruhy_ 🙄 🙄 🙄 Sani, co povieš 🤐 🤐 prídite všetci a zavolajte každého cmuk , cmuk, 🙂 🙂

    #68236
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Vierka čo s takými?? takých si uctíme 😁 a radi si s nimi pripijeme…. 😘

    #68237
    charym
    Účastník (Participant)

    takze aj ked pozde dik za dobre popoludnie viac som nemohol ale stihol som vsetky klenoty co som chcel vydiet samozrejme aj predsedu sorry ale vetsi klobuk som nezohnal a tolko krasy po kope no bolo sa naco pozerat vsetky ste boli krasne baby

    cbr-900 sorry ze som sa nerozlucil z tebou ale bol si v chate a tak som nechcel rusit odplatim na bud rok slubjem dik vsetkym este raz aj egresovy za hlasku 0,0000pica take mozem jedlo bolo mnam dobre som sa naladoval ,dik este raz ……

    #68238
    cbr900
    Účastník (Participant)

    charym bratu…aj mna to sere, že sme spolu boli málo…dobehneme to nabudúce… a nabudúce ak budem v chatke relaxovať, tak kľudne dobehni 😁

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 181 až 189 (z celkového počtu 189 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri