Connect with us

Exebatovica – Amazonkovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Amazonkovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 189 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68065
    rowl
    Účastník (Participant)

    Mam v plane prist pozriet vsetky hovada. Dufam ze to vyjde 🙂 😛

    ROwl

    #68066
    evicka
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci , ktorí prídete na dozvuky vybavila som ubytko v divočine pozrite si to na ich vlastnej http://www.chata priehrada.sk majú tam fotto ubytko voda posedenie chaty z vnútra z vonku ceny všetko ešte aj trasu , od Prievidze smer Martin, Žilina na hlavnom ťahu ružový dom RUDOLF pizza odbočka do prava celou dedinou rovno kostol po pravej strane, takže do ľava, popri potoku celou dedinou po ceste , míňate obchod JEDNOTA stále rovno po pravej strane maštale potom priehrada a ste tam celé je to asi 4.km.tešíme sa na Vás CERUYKY, KLIMONOVCI , AMAZONKA A OSTATNÍ

    #68067
    andoo
    Účastník (Participant)

    [linka] myslim ze ubytoko je na urovni.. uz sa tesim na vsetky hovada. dufam ze exebata niekto dovezie.. 😁

    #68068
    evicka
    Účastník (Participant)

    ahoj Amazonka posielam adresu www. chata priehrada. sk pozri to a odpíš , či to bude O.K. ale ja si myzslím, že áno… Je tam možnosť žiť aj keď prší, ale hlásia pekne do druhej polovice augusta tak kto chce berte si plávky uterák, dá sa tam kúpať , ovlažiť, skákať do vody, my tam chodíme sem- tam, keď chceme pstruhy oni sú fajn reštika v prírode so všetkým ,čo k tomu patrí

    #68069
    evicka
    Účastník (Participant)

    Exebat ide na dovolenku, ale slúbil do telefónu, že príde pozrieť na tri hodinky

    #68070
    evicka
    Účastník (Participant)

    Ahoj KURIATKO my sa musíme dohodnúť ako prídeš do Handlovej tam ťa vyzdvihneme a autom pôjdeme spolu EVA a VLADO TUŠKOVCI rátam v piatok , alebo ako ozvi sa mi na pokec alebo si zavoláme

    #68071
    evicka
    Účastník (Participant)

    Balaton klesol blatka je dosť , kedy prídete domov z Balaton – ďoooru, pozdravte všetkých vodákov, a tešíme sa na stretnutie s Vami v divočine Nedožery- Brezany, ako gitary, príde aj Tatiana a Čiribirák aby som vedela koľko nás bude….

    #68072
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Evicka: je to super bomba. 🙂

    [linka] táto foto z galerie ma presvedčila, že nebudú z nás úplne mimo 😀 😀 😀

    Ja sa tak tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. 😛

    Príde aj Oskar, Monika a môj malý Amazoňan /synček/ s dvomi frajerkami, nech sa chalan učí o čom je život 🤐 🤐 🙄 🙄

    #68073
    evicka
    Účastník (Participant)

    😁

    #68074
    evicka
    Účastník (Participant)

    😁:)

    #68075
    andoo
    Účastník (Participant)

    kuriatko mozes mi doniest ten moj ladvinak? 😁

    #68076
    Furby
    Účastník (Participant)

    zeby som dosol kuknut? 🙄 F!

    #68077
    Sani
    Účastník (Participant)

    Furby, už máš dosť absencií, mal by si sa vrátiť do života. Fajčiť môžeš. 🙂

    #68078
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    amazonka príde fakt s dvomi?? 😀 🙄 🤐

    #68079
    Stingi
    Účastník (Participant)

    Sani, mozme sa stretnut kde len chcete 🙂 Kludne aj tam ako minule, cas si este upresnime. 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 189 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri