Connect with us

Hodnosti užívateľov / Ranky

Domov Diskusné Fóra Pre admina Hodnosti užívateľov / Ranky

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95589
    majanko
    Účastník (Participant)

    Slon, bacaono 👍 
    exebat k hodnostiam :
    …Je to forma odmeny pre skalných užívateľov, ktorí si svojim spôsobom zaslúžia byť oddelení od ostatných užívateľov….
    Asi si to po sebe poriadne neprečítal, ale ktorí už len túžia  „byť oddelení od ostatných ak je skalný uživateľ “ ja to teda nechápem. Uveď tu nejaký pochvalný príspevok čo to schvaľuje….Veď ten graf skutočne odzrkadľoval aktivitu členov, máš tam aj počet príspevkov, keď už tak.
    Ja stále nechápem na čo sa má niekto hodnosťovať. Teda opi.čiť sa po nejakom inom servi-byť za každú cenu svetoví, lebo inak nebudem in a budem out…ach tie amerikanizmy…. Po tom ozaj môžu túžiť len puberťáci a závisláci čo sedia -ležia desiatky hodín denne za pc a lietajú z fóra na fórá aby svoju závislosť mohli akože ukojiť. Tým ale hodnosť nepomôže, tí by mali vyhľadať lekársku pomoc a liečiť svoju závislosť.

    #95591
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Bopsik – kategórie 👍 

    len by som pridal cruisriaka, lebo tých chopprov na našich cestách moc nie je
    😉

    #95593
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Na požiadanie kolegu, čo názor má, ale s ním vôbec  nesúhlasí, sem prispievam:

    Prihlasovací „protokol“ do internetových diskusných fór považujem za privátne miesto,
    kde vyplňovať, dopĺňať či meniť údaje môže IBA prihlásený – korešpondent.

    Za identický priestor je možné úspešne považovať aj údaje pod nickom, kde okrem
    základných údajov a štatistiky by nemalo byť miesto napr. pre „hodnosti“.

    Neželám si preto, aby pod mojim nickom ktokoľvek „zavesil“ „nejaké hodnosti“.

    #95595
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Yoffo

    Systém bol, je a aj ostane globálny pre každého tak, ako to funguje všade bez výnimky a platí to aj pre tvoj účet.

    #95597
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Čo tu trepeš za debiliny, nikde mi nasilu nič nanadiktovali žiadne ako to ty úboho nazývaš hodnosti, alebo nebolo, alebo som si vybral, zrejme máš potrebu si uľaviť a nikde inde to nevieš, tak nariaduješ tu , je to smutné 👎  no a teraz mi daj aviu plnú banánov a ja sa pôjdem obesiť 😠

    #95599
    bobolak
    Účastník (Participant)

    A vanucci nestačia ti taketo tri??prečo chceš hneď šecky len pre seba 😁  😁 

    #95602
    fikus
    Účastník (Participant)

    Este by som to vylepsil s pristupom do poradbe apod.napriklad holobriadok 60rocny veteranista hlada diel na motku z roku 1900 a radit by mohli len skuseny clenovia.to je take krasne:O
    na motocyklovych forach su trosku ine ranky a je blbost odmenovat spamerov.to za tri roky tu ovladn miloš f.:-)

    smajle 2ks

    #95603
    fikus
    Účastník (Participant)

    Exebat napis to sem

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri