Connect with us

Hodnosti užívateľov / Ranky

Domov Diskusné Fóra Pre admina Hodnosti užívateľov / Ranky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95558
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Somára by som bral, okamžite. 👍 😈 

    Ale Yoffovi nemôžeš dať nič, on to (Junior) chce odstrániť bez akejkoľvek náhrady 🙂 

    Ajaj… 😠

    #95560
    kavis
    Účastník (Participant)

    Papi ten titul by si chcel preto že za pravdu bojuješ a dáš si veľmo námahu aby si dokázal že máš pravdu  😇

    #95562
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ako som uz uviedol riesite uplne nepodstatny renolt hlavne je pre vas aby ste sa mali o com vadit uz ste presne ako penzisti na lavicke preberajuci politiku

    #95565
    Hog
    Účastník (Participant)

    Slovensky:   A na čo sú také ko..tiny? Nechajte tak,ako bolo ! 🙂 
    Česky: ne každé „vylepšení“ je vylepšení ! V jednoduchosti je krása ! 😠

    #95567
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kavis, to sem síce nepatrí, ale nebojujem za nič.  Námaha nebola za svoju pravdu (s.rem na ňu 😈  ), ale za uľahčenie rozhodnúť veleniu, ako ďalej. 😉 Ale bola zbytočná, vidím, že som to len skomplikoval, kde bol problém, tam aj ostal… 😈 

    Mlhoš, čo nevadí tebe, niekomu môže. Chvaľabohu nie sme rovnakí. 😁

    #95569
    krampus
    Účastník (Participant)

    BEUS-ák

    #95571
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Mne je uplne u prdele co tam bude a ci tam nieco bude aj tak to vidi iba ten kto je prihlaseny a ja som tu tak malo ze mi je to sumafuk pre urazenych bradacov navhujem pidibrada loktibrada a maxibrada mozu si to ti traja rozdelit podla dlzky a kto chce tak aj maly pipik stredny pipik a velky pipik alebo aj nic sa cudujem sam sebe ze sa takym puchovom vobec zaoberam ved ja este nie som stary

    #95573
    raptor
    Účastník (Participant)

    pozeram ze ste cosi od „nas“ prebrali 🙂

    …a vlastne preco nie… ja by som mal jednu zasadnu ludsku prosbu

    1. chcel by som sa zdegraduvať z „veternán“ na „stará páka“
    2. nasledne zmeniť žensku osobu na mužskú  😁 

    #95576
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Môže sa od jazdenia na motorke zväčšiť prostata?

    #95577
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Bopsik, hlavne z absťáku. 😈  Šarkánek – tak to je skoro, jak sex… 😈

    #95580
    majanko
    Účastník (Participant)

    Papi: rypák-vrták, fuj aký nepekný názov…o takú fciu nemám záujem. 🤐 

    Nepliesť si to s mojou reprezentačnou,samozvanou,neprenosnou a neodvolateľnou fciou „vrchný pod.ebávač“ kmeňa GTX, ktorý má ako jediný právo kritizovať náčelníka, pretože som tu najbližšie. / čo by som si teda v živote nedovolil 😈 /. O.i. je mojou povinnosťou aj pichnúť občas do osieho hniezdy za účelom zabránenia prílišného nudenia sa. 🙂

    #95581
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 majanko, názov máš krajší, ale funkcia rovnaká. Teda dobre, no, som len tvoj podriadený. Ale sa snažím, ta ne? 😈

    #95583
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    majanko

    Reagujem na tvoj príspevok. Oddelenie hodnosťami vo fóre je bežné a nevychádza zo žiadnych skúseností mimo diskusného fóra. Je to forma odmeny pre skalných užívateľov, ktorí si svojim spôsobom zaslúžia byť oddelení od ostatných užívateľov.

    Nechať voľbu na samotných užívateľoch mi príde nevhodné, pretože aj ten násť ročný by si mohol dať potom pokojne hodnosť „Veterán“ a tým pádom by celý ten systém iba dehonestoval. Písal som to na začiatku tejto diskusie. Počet príspevkov nie je až tak podstatný, takže honba za nimi nepomôže. Dôležitá je doba registrácie a počet prihlásení za toto obdobie.

    Neskôr bude pridaná možnosť vložiť si do profilu konkrétne kategórie, ktorým sa užívateľ venuje, nebude to však hodnosť. Niečo v zmysle, ako navrhol Bopsik.

    Okrem iného sa prirpavujú aj zmeny vo fóre, v profiloch, pošte a pod.

    #95586
    bacaono
    Účastník (Participant)

    V čom boli zlé grafy? Podľa mňa boli minimálne krásne neutrálne, a výpovednú hodnotu mali tiež.  

    #95587
    Slon
    Účastník (Participant)

    A čo tak teda nechať člena 1 rok ako „nový člen“ a po roku len „stálý člen“ a punktum…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri