Connect with us

Isle of Man TT 2006 -video

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Isle of Man TT 2006 -video

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67653
    yagiza
    Účastník (Participant)

    toto video je z Isle of Man z tohto roku z nedele: Mad sunday. v tento den sa uzavru vsetky bocne cesty a hlavny okruh si mozu vyskusat aj smrtelnici. limit neexistuje a ide sa len jenym smerom – takze anglani si mozu skusit ake je to ist po pravej strane 😀

    [linka]

    jedna pikoska:

    niekolko rokov dozadu pocas „mad Sunday“ krava vosla na cestu a chlapik ktory si to vtedy valil naplno ju pretal na polovicu 😎

    #67654
    dusik
    Účastník (Participant)

    yagiza veľmi pekné video 🙂 páčilo sa mi ako tá 750 – tka Suza predbiehala všetko, čo jej stálo v ceste, bolo vidno, že ten jazdec má už čosi odjazdené 🙂

    #67655
    milan3232
    Účastník (Participant)

    bezpecna a svizna jazda vyzreteho a skuseneho vodica. vsimli ste si, ze v drvivej vacsine predbiehal zasadne sprava?

    #67656
    yagiza
    Účastník (Participant)

    chalanisko ma odjazdene, vela okruhov v anglicku a v europe.

    milan3232. tu sa jazdi na lavej a predbieha sa zprava. keby predbiehal z lava bolo by to podbiehanie, co je zakazane ale hlavne nebezpecne 🙂

    #67657
    charym
    Účastník (Participant)

    ozaj pekne dikes

    #67658
    dusik
    Účastník (Participant)

    yagiza pozrel som si to už asi 10 – krát a stále sa neviem vynadívať. jednoducho krása 🙂 🙂 🙂

    #67659
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yagiza prave ze toto si uvedomujem a paci sa mi, ze viac menej isiel podla predpisov a neskusal zavodit naostro. Jednoducho radsej pockal a predbiehal sprava.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri