Connect with us

JaRRova kolízia

Domov Diskusné Fóra Nehody JaRRova kolízia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68552
    cbr900
    Účastník (Participant)

    …akurát som volal s jaRRom a musím Vám povedať niečo smutné, čím ma veľmi nepotešil 😟 „Akurát sa veziem v aute a vzadu mám motorku.“ Už som začal tušiť, že sa niečo stalo. Áno, mal menšiu kolíziu na motorke. Hlavne, že on je v poriadku (našťastie mal kombinézu) a motorka sa porobí (si človek pomyslí) …Aj ked som to zažil a vtedy motorkár nerozmýšľa a bojí sa viacej o motorku ako o seba. Bližšie info a foto nám poskytne sám….

    … jaRRo posielam kontakt na firmu, čo robila plasty mne: http://www.motoforza-czech.cz, (Luční 13, 664 41 Troubsko, p. Sýkora +420547228389, +420603156803, fax +420547228329, e-mail: motoforza.info(z)seznam.cz)

    a čo sa týka ND, niečo mrknem aj ja…keby dačo, ozvi sa…

    PS: ani by som nepovedal, že PRESNE pred rokom (13.8.2005) som takúto situáciiu mal aj ja…

    #68553
    andoo
    Účastník (Participant)

    🤐 hlavne ze sa mu nic nestalo, ale aj tak skoda preskoda..

    #68554
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 omg, a ja ze preco ma wcera prezwonil..kua, keby to ja tusila…. jaRRo dufam, ze si w pohodke….

    #68555
    cbr900
    Účastník (Participant)

    xGABRIELAx … ked sme spolu volali, tak vypadal v pohode, akokeby mu nič vážne nebolo…až na lásku 😟

    jaRRo … ešte som našiel firmu, kde robia racingové plasty (bez predného svetla, len s „čočkou“, kedže ti aj svetlo „pošlo“) http://www.pascalplast.sk…bol som tam aj osobne a aj modernizujú mašiny…vedia ti prispôsobiť plasty z RR (ročník 05) na tvoju RR… mrkni to

    #68556
    draciatko
    Účastník (Participant)

    šťastie že sa mu nič nestalo uff 🙂

    jaRRo neboj moto sa opraví 😉

    #68557
    jybka
    Účastník (Participant)

    😟 😟 snad vsetko dobre dopadne…. 😕

    #68558
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    no konečne sa aj jaRRo vytrel 😁 😁 hlavné že ti nič nieje 😉 😉 čo najskôr začni jazdiť

    #68559
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    😉 dik Vám som ok len musim spat bud na chrbte alebo pravej strane 😕 som v praci takze foto a rozbor pribudne v utorok…kamosi ma boli pozbierat vraj sa plasty daju pozvarat uvidim co bude vyhodnejsie… problem bude asi zohnat predne svetlo takze keby daco cislo mate 😁 už to aj ja berem tak zehlavne že som OK i ked ma to mrzí a je tam milion keby…

    tak su dva druhy motorkarov tak uz patrim k tej vačšine

    #68560
    cbr900
    Účastník (Participant)

    vitaj medzi nami 😀 … kamoš je v UK, koncom augusta má prísť, tak sa ho spýtam aj tam na ceny predných svetiel… čo sa týka biku, verím ti, lebo viem aký je to pocit…neboj dáme ju dokopy…aj keby si mal chodiť na takej strakatej (už teraz šedej) ako ja 😁 … hlavne že ty si OK !! drž sa bratu 😎

    #68561
    sothar
    Účastník (Participant)

    jaRRo – rýchlo sa oprav a motorku čo najskôr uzdrav..či ako.. 😁

    #68562
    puma
    Účastník (Participant)

    jaRRo … zdravím všetkých, čo ťa ľúbia, určite boli nadšení … 😠

    Hlavu hore, náhradné zdravie by si nezohnal cez známych… – viem, že sa to každému ľahko povie a znie to ako sprostá fráza, ale bohužiaľ je to fakt. Chce to úsmev 😉 … a všetko zlé je na niečo dobré …

    #68563
    puma
    Účastník (Participant)

    cbr900 … 13. 8. asi nebude dobrý dátum…

    Je to síce už rok, ale presne si pamätám tie strašnosti, čo má človek vo vnútri, keď počuje v telefóne, že „niečo nie je vporiadku“. Som vďačná, že veci sú ako sú ….

    #68564
    gulostar
    Účastník (Participant)

    jaRRo popozeraj tu ked nieco potrebujes

    [linka]

    #68565
    cbr900
    Účastník (Participant)

    puma … ja som vďačný, že napriek tomu, že som zrušil vtedy náš výlet, si stála pri mne a dobehneme to teraz 😉

    #68566
    puma
    Účastník (Participant)

    cbr900 .. myslím, že už sme to dobehli (aspoň v km) … ostatné sa dorieši samé :o)))

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri