Connect with us

JaRRova kolízia

Domov Diskusné Fóra Nehody JaRRova kolízia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68567
    cbr900
    Účastník (Participant)

    puma 😀 … v km máme malý, ale pevný základ 😁 … a ako si spomenula, ostatné príde same 😘

    #68568
    mirolc
    Účastník (Participant)

    🤐 ešteže si ti v poriadku, ostatné sa porieši ako tu aj ostatný písali 🙂

    #68569
    EricDrawen
    Účastník (Participant)

    aj jaj jaj… no je fajn ze si ok.. hi ja som sa vytrel ani motorkar este niesom..

    #68570
    evicka
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 néééboj prachy a plechy vždy budú, hlavne, ze ty 😘 😘 😘 si v PORIADKU 😟 😠 😟 a inak vytaj medzi nami, co už majú nejakú búračku za sebou 🙂 🙂 🙂 od vtedy som len na hlavu 🙂 🙂 🙂 inááák som poslala stroj so šrotu 😟 🤐 🤐 kua 🤐 🤐 🤐

    #68571
    evicka
    Účastník (Participant)

    🙂 😀 to vitaj je preto s tvrdým y 😘 😘 😘 bolo to tvrdo, aj niečo bolí, neboj pofúkame 😉 🤐 🙂 🙄

    #68572
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    evicka 😀 dam foto kde ma to boli 😉

    #68573
    cbr900
    Účastník (Participant)

    jaRRo bratu, to si neobišiel zle…myslel som si, že si na to horšie…najťažšie sa bude zháňať predný svetlomet, bočné plasty zvyknú bývať, takisto ako predok…čudujem sa, že plexi ostalo celé, takisto zrkadlá vyzerajú byť v pohode… kde si sa naučil padať?? lebo to si colkom dobre padol a rozmýšľam, či ti nezoberiem titul „motorkár po nehode“ 😀 … to sa spraví…

    #68574
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    jaRRov fotoalbum z nehody – [linka]

    #68575
    evicka
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 nebuď taký smutný 😟 😟 😟 nepristane ti to 😠 😠 😠 aj horšie veci sa v živote stávajú, ale keď nejde o život ide o 🙄 🤐 🤐 🤐 🙄 veď vieš o hovno 🙂 🙂 🙂

    #68576
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    cbr900 dik zajtra by som chcel vymenit zlomenu rucku a tie packy elektriku polepit a pojazdit street chceme sparvit video to bude teda akcne 😁 už je to ok maska a bocne plasty mi kamos zvaruil uz to vyzera gut len to pogitovat a streknut… aj svetlo som uz nasiel na nete teraz mi cenna nehra rolu aj keby som si mal pozicat chcem jazdit sakra

    dik vam vsetkym nie som smutny dobre som obisiel mohlo to byt fakt aj horsie dufam ze sa este stretneme tento rok na dakej EKŠN

    #68577
    cbr900
    Účastník (Participant)

    bratu to je v pohode… viem presne čo prežívaš… len ja som mal 7 týždňov sádru a už bolo po sezóne…potom ešte rehabilitácia…nie je dôležité ako motorka vyzerá, ale hlavne,že jazdíš…. aj ja som jazdil na strakatej (pôvodná farba, git), bez plexi, budíkov, s hrdzavou nádržov…ale JAZDIL SOM…. zlom väz…

    #68578
    reeko
    Účastník (Participant)

    jarro hlavne ze tebe nic nieje.. moto sa spravi.. drzim palce..

    #68579
    PADRE
    Účastník (Participant)

    jarro cloveka to sere ale jak sa hovori co nas nezabije to nas posilni drz sa a kup dake enduro 😉

    #68580
    Vadim
    Účastník (Participant)

    jaRRo predávam Padana kombinézy preto by ma zaujímalo, ako sa správala tvoja kombinéza pri nehode. Rozprávaj – preháňaj. Dík. Ako testovaciemu jazdcovi ti pošlem darček od Padany. 😉

    #68581
    doctor
    Účastník (Participant)

    Cau jaRRo.

    Esteze sa tebe nic nestalo.A ked aj moto uz mas opravenu tak potom sa dojdi ukazat nech trochu pokecame.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri