Connect with us

Kradnute auto preslo kontrolou originality

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Kradnute auto preslo kontrolou originality

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84023
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nie je to sice o motorkach ale tyka sa to aj nas

    [linka]

    celkom by ma zaujimalo do akej miery (najma financnej) je zodpovedna firma co prevadzkuje stanicu kontroly originality ak sa ukaze ze vozidlo ktore u nich preslo KO je kradnute

    #84024
    VMax
    Účastník (Participant)

    Kurva sk***ený sp**ený štát, prečo nie je zodpovedná firma na kontrolu originality ?????? 😶 😶 😶 😶 prachy zoberú a nič negarantujú … prečo tu stále nie je grcajúci smajlík 😟 😟 😟 😟 😟

    #84025
    milan3232
    Účastník (Participant)

    VMax to nie je problem statu, to je problem ludi. Viem, ze auto neprejde, tak za poplatok vybavim cokolvek a auto sa nepohne z dvora…

    Ale fakt je, ze firma by za to mala rucit do plnej vysky hodnoty vozidla. Je to svinstvo.

    ale na druhej strane si myslim, ze na sude by sa tie peniaze dali dostat spat, ale ten cas…

    #84026
    raptor
    Účastník (Participant)

    Milan3232 presne na teba a tvoju VFR som si spomenul ked som cital ten clanok

    ako pise Vmax – je to pekne svinstvo ze si zo zakona musis zaplatit za ukon ktoreho vysledkom je akysi papier s akousi pravnou hodnotou ale ked pride na lamanie chleba firma ktorej tento stat vymyslel predmet zivnosti dava od toho ruky prec 👎

    roztomile su vyjadrenia ze typu "Niekedy je to tak dobre sfalšované, že nemáte ani šancu to zistiť," hájil sa zamestnanec firmy. – no ak skoleny cloviecik nemal sancu to zistit a neskoleny automechanik na to "kapol" tak by som mu to aj jeho firme zosobnil

    #84027
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Otazka je, kto je v zmluvnom vztahu s KO strediskom. Malokedy je to majitel vozidla. takze majitel musi obzalovat predavajuceho, ten svoj predavajuceho… Je to sakra dlha procedura, unavna a je z toho nabliti…

    Lenze dalsia vec je, kolko ludi sa naozaj bude sudit? podla mna, ak by sa do toho pustil jeden a vyhral by, dodal by velku sebadoveru dalsim.

    #84028
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Ku**a fix, ja ako súdny prekladateľ som plne zodpovedný za škody spôsobené mojim prípadným /aj nedbalým/ schybením a musím byť preto poistený a KO, ktorá má práve tomuto zamedziť, čo sa stalo, zodpovedná nieje?

    Je mi ukradnuté, kto je v akom vzťahu, pokiaľ oni vykonávajú preverenie pôvodu vozidla, mali by byť za svoj verdikt právne zodpovední, ako každý iný znalec. a bodka.

    Každý môže spraviť chybu, ale musí za ňu aj niesť zodpovednosť

    #84029
    klasik
    Účastník (Participant)

    RoboNM plný súhlas s tebou, alebo to tu už akože nikto nič negarantuje???!!!

    #84030
    milan3232
    Účastník (Participant)

    RoboNM ale ty musis mat poistku na 1 alebo 2 000 000 SK… Oni asi poisteny nie su/ nemusia byt. Takze ak nemaju poistku rucia majetkom.

    #84031
    B12
    Účastník (Participant)

    Chlapci, nezabúdajte, že žijete na Slovensku. Tu je jedna veľká čierna diera, tu sa toho veľa zmestí …. 😎

    #84032
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Milan, len prečo mne ako prekladateľovi/znalcovi vyplýva zo zákona poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri výkone povolania a im akov podstate znaleckej organizácii žiadna zodpovednosť nevyplýva? Nech ručia majetkom, ale ako vidíš, ručia veľké hovno, keď sa im nič nestalo. Pokiaľ on vydá osvedčenie, že auto nie je lopka, tak nech je za to tvrdenie aj zodpvedný a nie že povie, "to bol kua dobrý falzifikát" a nejaký strýc v autoservise na to príde aj bez popolníkov na očiach

    #84033
    raptor
    Účastník (Participant)

    RoboNM je to uplne jednoduche – cely ten nezmyselny zakon o kontrole originality urobili papalasi pre seba, … teda pardon pre svoje rodiny, kamaratov a inak financne spriazdnene duse – nie pre nas vodicov

    nas

    ..no a hadam by si od NICH necakal ze ten zakon postavia tak ze by ich "rodiny, kamarati a inak financne spriazdnene duse" mali byt zodpovedne za skody v pripade ze nejaky radovy otrok makajuci na SKO odflakne svoju robotu

    takto sa drobni slovenski multimilionari nebuduju… ani svetle zajtrajsky

    ak je tvoj uhol pohladu iny ako ich je to tym ze stojis na zlej strane ..pokladne

    p.s. papier o KO nema v EU ziadnu pravnu hodnotu a asi ani obdobu, tragikomickym vrcholom tejto absurdity je ze ak chces svoju motorku predat mimo uzemia SR tak musis absolvovat a samozrejme aj zaplatit dalsiu kontrolu originality – t.j. dostanes papier ze predavas nekradnutu motorku ktory je tebe na nic a kupujucemu prepytujem na hovno – profituje stat a kamarati uradnikov

    ani nahodou nie som expert na europske pravo keby sa tejto uradnickej sikany chytil mlady ambiciozny nadupany pravnik tak si myslim na tom skvelo odstartuje svoju karieru

    #84034
    raptor
    Účastník (Participant)

    P.s. 2 ak kupujes prihlasenu jazdenku v ramci SR a nestihnes zakonom stanoveny limit na prepis – hadaj co? spravne ..stanica kontroly originality a tvoje peniazky opat putuju ziaducim smerom

    #84035
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    No jo, sluchátka doma mám /aj keď nie modré/, monterkové gate s trakmi si vezmem u nás zo skladu, aj s logom a striekačka nikdy nie je problém…. ☹️

    Fungovalo to, bude aj nabudúce…. 🤣

    #84036
    raptor
    Účastník (Participant)

    .. a do parlementu trafis, len mi slub ze pre tvojimi guľami budu rovni junaci ako zo smeru tak z sns 😈 🤣

    #84037
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Pôjdem s heslom:

    "pobijte je všechny, pánbúh si ty svý už pozná"

    🤣 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri