Connect with us

Lídel

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66335
    pista2000
    Účastník (Participant)

    co si myslite o tych veciach z lidlackeho letaku

    lubi sa mi ten oblek do dažďa čo ma ta kočka oblečena, potom tie termo navleky na kolena a možno aj prilba

    #66336
    papaya
    Účastník (Participant)

    Podla mna je to individualne.. prides osahas kupis/nekupis, to je na Tebe. 🙄

    #66337
    Furby
    Účastník (Participant)

    aj ja sa chystam ist na nakup 🙂 😁 F!

    #66338
    PADRE
    Účastník (Participant)

    kedy je akcia na moto veci ja som to akosi nenasiel

    #66339
    pista2000
    Účastník (Participant)

    PADRE od 23. 3.

    #66340
    milan3232
    Účastník (Participant)

    ja som nasiel na http://www.lidl.sk iba akciu na jazdecke veci od 20.03.2006. Mysleli ste na toto?

    #66341
    pista2000
    Účastník (Participant)

    milan3232 ja som vcera pozeral letak a boli tam aj motorkarske veci 🙂

    na internete ich nemaju 😟

    #66342
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Pista, nazory sa rozchadzaju. Poradim ti jedno, chod najprv do moto-obchodu, omakaj si vyrobky, co chces kupit a az potom chod do Lidla. Vraj pivo z lidlu chuti jak šťanka, ale su ludia, co ho kupuju. Podobne to je aj s moto-vecami 😁

    #66343
    Kenny
    Účastník (Participant)

    no máme tankvak z minulej akcie, nepremoky a 100% spokojnosť za tie peniaze nie je o čom, no rukavice už neboli také dobré v ruka sa v nich podtí ako šlak, ľadvinák OK 😁

    motoakciu som nevidel na stránke ani ja 😟

    #66344
    mivko
    Účastník (Participant)

    Zdravim ludkovia.Tak som sa konecne dokopal k tomu aby som sa zaregistroval.Co sa tyka toho lidlu tym prilbam bi som neveril.Ak su take ako kupovali nasi chlapci z polska(padla mu z moto a rozletela sa na dve polky)tak urcite nie.Uz som jednu drzal(lidlacku)a poviem vam nic moc.Odkedy som vydel ujkovu prasknutu helmu po pade(hral sa na supermana 🙂 )z motorky tak som si povedal ze bezpecnost nadovsetko a ziadne schity.

    #66345
    kekso
    Účastník (Participant)

    Sevas, ja som kúpil ponožky, nakolenaky a kuklu a tankvak a zatiaľ spokojnosť. Určite to nije špičkova kvalita, ale za tie prachy to je. Určite si pojdem niečo dokúpiť, no s prilbou by som asi neriskoval 😉

    #66346
    wert
    Účastník (Participant)

    a boty nikto nekupoval?? ze co je to zac lebo rozmyslam ze by som kupil nove backory

    #66347
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Z predošlej akcie v Lidli mám 2xladviňák, 1xkomunikátor, 2xkolenačky, 1xnepremoky a prilbu. Prilbu som po troch týždňoch radšej vrátil, bola tažká a divne formovaná. Síce bola voľná, ale na spánkoch po štvť hodke strašne začala tlačiť. Nepremoky som na druhý deň vymenil za menšie. Kúpiš, vyskúšaš a do 30 dní môžeš vrátiť. Nikto sa ma na nič nepýtal, dali mi naspäť bubáky a hotovo.Mám to síce „iba“ na skúter, ale ostatné veci úplne v pohode, do komunikátora sa dá ešte pripojiť aj CD, alebo rádio. Je to len do jedného ucha a to je lepšie ako komplet stereo z CD-čka, lebo druhým uchom počuješ premávku. Streo slúchadlá pri jazde sú zakázené aj vyhláškou. A keď niekto začne hovoriť do mikrofónu, CD vstup sa stíši.

    #66348
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    BacilBA, mozes mi prosim upresnit, kde je vo vyhlaske zakazane pouzivat stereo sluchadla? Ja som to v mojej knihe nikde nenasiel a jazdim tak…

    #66349
    raptor
    Účastník (Participant)

    vidikon uz si niekedy pil pivo z LIDL??

    ty si si ani ladvinak a tankvak nekupil a uz si ich osieral !!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri