Lídel
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Lídel
- Toto téma obsahuje 36 odpovedí, 19 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 4 mesiacmi od
sorge.
-
AutorPríspevky
-
15. marca 2006 o 8:58 #66335
pista2000
Účastník (Participant)co si myslite o tych veciach z lidlackeho letaku
lubi sa mi ten oblek do dažďa čo ma ta kočka oblečena, potom tie termo navleky na kolena a možno aj prilba15. marca 2006 o 9:00 #66336papaya
Účastník (Participant)Podla mna je to individualne.. prides osahas kupis/nekupis, to je na Tebe. 🙄
15. marca 2006 o 9:23 #66337Furby
Účastník (Participant)aj ja sa chystam ist na nakup 🙂 😁 F!
15. marca 2006 o 9:34 #66338PADRE
Účastník (Participant)kedy je akcia na moto veci ja som to akosi nenasiel
15. marca 2006 o 9:47 #66339pista2000
Účastník (Participant)PADRE od 23. 3.
15. marca 2006 o 10:13 #66340milan3232
Účastník (Participant)ja som nasiel na http://www.lidl.sk iba akciu na jazdecke veci od 20.03.2006. Mysleli ste na toto?
15. marca 2006 o 11:32 #66341pista2000
Účastník (Participant)milan3232 ja som vcera pozeral letak a boli tam aj motorkarske veci 🙂
na internete ich nemaju 😟15. marca 2006 o 13:11 #66342Vidicon
Účastník (Participant)Pista, nazory sa rozchadzaju. Poradim ti jedno, chod najprv do moto-obchodu, omakaj si vyrobky, co chces kupit a az potom chod do Lidla. Vraj pivo z lidlu chuti jak šťanka, ale su ludia, co ho kupuju. Podobne to je aj s moto-vecami 😁
15. marca 2006 o 13:34 #66343Kenny
Účastník (Participant)no máme tankvak z minulej akcie, nepremoky a 100% spokojnosť za tie peniaze nie je o čom, no rukavice už neboli také dobré v ruka sa v nich podtí ako šlak, ľadvinák OK 😁
motoakciu som nevidel na stránke ani ja 😟15. marca 2006 o 20:46 #66344mivko
Účastník (Participant)Zdravim ludkovia.Tak som sa konecne dokopal k tomu aby som sa zaregistroval.Co sa tyka toho lidlu tym prilbam bi som neveril.Ak su take ako kupovali nasi chlapci z polska(padla mu z moto a rozletela sa na dve polky)tak urcite nie.Uz som jednu drzal(lidlacku)a poviem vam nic moc.Odkedy som vydel ujkovu prasknutu helmu po pade(hral sa na supermana 🙂 )z motorky tak som si povedal ze bezpecnost nadovsetko a ziadne schity.
15. marca 2006 o 20:56 #66345kekso
Účastník (Participant)Sevas, ja som kúpil ponožky, nakolenaky a kuklu a tankvak a zatiaľ spokojnosť. Určite to nije špičkova kvalita, ale za tie prachy to je. Určite si pojdem niečo dokúpiť, no s prilbou by som asi neriskoval 😉
15. marca 2006 o 21:35 #66346wert
Účastník (Participant)a boty nikto nekupoval?? ze co je to zac lebo rozmyslam ze by som kupil nove backory
15. marca 2006 o 21:40 #66347BacilBA
Účastník (Participant)Z predošlej akcie v Lidli mám 2xladviňák, 1xkomunikátor, 2xkolenačky, 1xnepremoky a prilbu. Prilbu som po troch týždňoch radšej vrátil, bola tažká a divne formovaná. Síce bola voľná, ale na spánkoch po štvť hodke strašne začala tlačiť. Nepremoky som na druhý deň vymenil za menšie. Kúpiš, vyskúšaš a do 30 dní môžeš vrátiť. Nikto sa ma na nič nepýtal, dali mi naspäť bubáky a hotovo.Mám to síce „iba“ na skúter, ale ostatné veci úplne v pohode, do komunikátora sa dá ešte pripojiť aj CD, alebo rádio. Je to len do jedného ucha a to je lepšie ako komplet stereo z CD-čka, lebo druhým uchom počuješ premávku. Streo slúchadlá pri jazde sú zakázené aj vyhláškou. A keď niekto začne hovoriť do mikrofónu, CD vstup sa stíši.
16. marca 2006 o 8:00 #66348Vidicon
Účastník (Participant)BacilBA, mozes mi prosim upresnit, kde je vo vyhlaske zakazane pouzivat stereo sluchadla? Ja som to v mojej knihe nikde nenasiel a jazdim tak…
16. marca 2006 o 8:23 #66349raptor
Účastník (Participant)vidikon uz si niekedy pil pivo z LIDL??
ty si si ani ladvinak a tankvak nekupil a uz si ich osieral !! -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
