Connect with us

Lídel

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66365
    duggo
    Účastník (Participant)

    ale inac nepouzivam ladvinak z lidlu , pouzivam ten druhy …som si volako zvykol 🤐

    #66366
    Kenny
    Účastník (Participant)

    No k tankvaku – magnety nie sú až také silné ale dá sa to napraviť, v predu vaku je ešte jednen poistý popruh ktorý sa uplne o stĺpik riadenia, počas jazdy 200+ sa ani nepohol

    Nepromoky – nemal som iný nemôžem posudzovať ale úlohu splnil na jednotku ked nás zastihol dobrý lejak takže odskúšané

    Komunikátor – super vec do prilby sa pohodlne vmestí, len to ucho sem tam bolí po nom, helmu mám OK

    Ľadviňák – mal som ho celý deň a vôbec sa neposunul ani hore ani dole spokojnoť

    Rukavice – tie by som už druhýkrát nekúpil 😕

    a ešte si asi kúpim na kolená a možno kuklu 🙂

    Nie všetko lacné je zlé a nie všetko dráhé je dobré 😛

    #66367
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Vidi> S tými stereo slúchadlami si ma zaskočil, viem že niekde som to vyslovene čítal, ale v našich predpisoch som to teraz-terazky nenašiel. Bolo to dané ako všeobecný zákaz počas jazdy v premávke, nielen pre moto. 🤐 🤐 🤐

    Ale radšej aj tak používam slúchadlo iba na jedno ucho… 😉

    Sorry za OT, uvidíme sa LIDL-i pri koši.

    #66368
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    [linka]
    tak tu mate tie lidl prilby. to je vyrobca. akurat sa predavaju pod roznymi nazvami

    #66369
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    teda tu je vyrobca [linka]

    #66370
    Silvike
    Účastník (Participant)

    ako bývalý zamestanec spoločnosti Lidl Vám môžem povedať, že nízka cena výrobkov a väčšinou odrazí na kvalite. Ja osobne som si tam vždy kupovala len zeleninu, pretože celá politika Lidlu je vo veľkom lacno kúpiť a v závislosti na danú krajinu výhodne predať.

    Ale sto ľudí, sto chutí, ale takým dôležitým veciam ako helmám a podobne by som neverila.

    Ostatné je na zvážení kupujúceho.

    No nech sa tvária akokoľvek, zákazník je tam vždy až na druhom mieste.

    #66371
    sorge
    Účastník (Participant)

    raptor. ty aj žiješ??? Tiež mám pár vecí z minulej akcie 2x ladviňák ten môj sa akosi vyťahal (je pravda že som kus pribral) a aj nepremok. Ten bol dobrý ked som sa vracal z Manínske a bol doma v skriny!!! prilba je desná a zámok na kotúč zatiaľ drží – dokedy???

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri