Connect with us

LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81551
    MartineR
    Účastník (Participant)
    #81552
    VladiB
    Účastník (Participant)

    No máme skúsenosti, m.rok nám volalo pár ľudí, kde zozežú napr. nový štít na prilbu z Lidla, lebo v Lidli ho poslali preč. Držia záruku, ale nikdy viac na tú prilbu žiadny náhradný diel nekúpiš. A kvalita???, Prilba značky "Prilba"?

    #81553
    bubo
    Účastník (Participant)

    Tie návleky na nohy si pôjdem kúpiť. Už mám viac vecí s týchto akcií a som spokojný. 🙂 Prilby by som tam ale určite neriešil… 😟

    #81554
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Aj ja som hrdy na svoje moto ponozky z Lidla a ladvinak za par drobnych 😛

    #81555
    MartineR
    Účastník (Participant)

    VladiB nechcem mudrovat, prilbu z lidla som nosil 2 sezony, samozrejme, ze by som v nej nechcel spadnut (preto potom aj sla prec), no nefucalo do nej a plexi vydrzalo bez jedineho skrabanca. takze za tu cenu, keby to malo vydrzat len tie dve sezony, tak sa to stale oplati. Nechcem nejak podporovat znacku prilby "prilba" (alebo teda B-square), no ak niekto zacina tak je to stale lepsie nez nic a je to v podstate to iste, ako ponukaju predajcovia cinskych moto pod znackou V-can Max 603, len s inymi nalepkami a lacnejsie. Takze plexi pasuje prave zo spominanej prilby V-can. Teraz spekulujem kupit tu "motokrosovu" prilbu, je mi luto v terene "drat" schuberth-ku + nejake navleky na cizmy.

    #81556
    kolaso
    Účastník (Participant)

    Ja mam od nich tankvak a spokojnost. tiez jednu prilbu do zalohy som pridelil minuly rok (mal som agv v reklamacii) a mesiac som sa v nej furikoval. nekup to za ty prachy… 😁

    #81557
    kolaso
    Účastník (Participant)

    Tiez vo forstinger v martine maju od dnes "paradnu" bundu za 49? v akcii. som si pridelil, aby som po blate moju fajnucku nemusel vlacit… 😛

    #81558
    doctor
    Účastník (Participant)

    Nakoniec dojdemem na to ze Lidl na motorkarske veci ani nie je zly a dokonca bez vacsich problemov dokaze konkurovat Luisu

    #81559
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor Závidím Vám Lídla.Ja čakám kým sa v našej obci rozhýbe aj SD Jednota a začne predávať motodiely.Potrebujen si kúpíť plexištíť,sek. reťaz a zadnú opierku a novú prednú pneumatiku 😎

    #81560
    santal007
    Účastník (Participant)

    LIDL…tankvak mám aj ja a nemá chybu..je super… 🙂

    #81561
    dusik
    Účastník (Participant)

    V Lidli mali cez sviatky aj celkom dobré a lacné Tokajské 😀

    #81562
    dusik
    Účastník (Participant)

    Inak, čo si myslíte o tej bunde a nohaviciach?

    #81563
    MartineR
    Účastník (Participant)

    doctor potesim ta. niekedy tie "lidl" veci maju vyssie homologacne cislo (ktore scasti hovori aj o kvalite) nez vyrobky "probiker", ci "cycle spirit", ktore su takpovediac obchodnou znackou Louisa 😉

    dusik tankvak mam asi 4 roky a zacina odchadzat zips. stal 500Sk, takze neriesim a ak bude v "akcii" aj ten, tak si kupim novy. bundu som nejakou nahodou kupil koncom leta zlavnenu tusim na 1500Sk a jazdil som v nej zatial jednu zimu bez jedineho problemu. ma vyberatelne CE protektory (nie penu z karimatky ako najdes u vyrobkov probiker), zips zatial drzi, nepremokla ani v silnom dazdi a termovlozka v kombinacii s termopradlom rucanor fungovali aj v minusovych teplotach bezchybne).

    a este raz : nechcem preferovat low-costove vyrobky pod obchodnou znackou B-square, len vravim, ze niekedy je u nich pomer cena/kvalita vyssi, nez u low-costovych vyrobkov renomovanych firiem. Inak povedane : Verim, ze aj Airoh vie vyrobit kvalitnu prilbu, no to, co mala frajerka a stalo to tusim 3500Sk bolo podstatne horsie, nez prilba zn. "prilba" z Lidlu za tretinovu cenu.

    #81564
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Vav čierna lekárnička 😘 pôjde mi ku guzzine 😘

    #81565
    cazzo
    Účastník (Participant)

    ALL: A možno budú raz predávať v Lidli aj motorky! Autá už chystajú:[linka]

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri