Connect with us

LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81581
    italofighter
    Účastník (Participant)

    No ja som minuly tyzden nakupil kreten sprey za taku cenu ze az radost takze neriesim a ked sa bude na retazi drzat10 min tak mi je to jedno lebo som kupil liter za cenu 400vky no a v pondelok idem zasa nakupit nejake veci taktiez poviem ze takvak bol ku spokojnosti predal som ho so starou moto teraz mam buffalo a nie je to bohvie co je to taka obluda takze mozno znova lidl takze tak nejak ale je na kazdeho zvazeni ze ci kupi alebo nekupi veci v lidli pod znackou lidl alebo Bsquare

    #81582
    italofighter
    Účastník (Participant)

    AIR tie su dobre mam doma a celkom pohoda sa s nimi stiera sklo pokial myslis kde su dve typy jedna vlhka a jedna na lestenie

    #81583
    Bic0
    Účastník (Participant)

    VladiB: s tymi plexi na helmy z lidlu by to mozno bolo aj na vratenie penazi. Je to sice z ineho sidka, ale ked napriklad kupis vysavac a predajcati do neho nie je schopny dodat nahradne sacky, berie sa to ako nefunkcny vyrobok. Cize pri troche snahy by sa mozno dali vyahdat aj ie prilby. Verim ze keby LIDL chcel tak nahradne plexi niekde splasi.

    #81584
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Bic0 v prebiehajucej "akcii" dostanes ku prilbe aj nahradne plexi. (ja som sice nedostal, no na "motocross" prilbu ho ani nepotrebujem).

    #81585
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    Bic0 tie plexi bezne kupis. stoja 10?. predava ich naprikald adamoto. ale kupis ich aj pod inymi oznaceniami. nie len Bsquare ale aj Can, Worker, keeway…takze plexi nie je problem

    #81586
    AIR
    Účastník (Participant)

    Tak som lidlu urobil kseft, kupil tankvak a nejake tie utierky na tu prilbu a este tie navleky na bagandže, snad to posluzi na chvilku, no uvidime ako bude 😶

    #81587
    chorche
    Účastník (Participant)

    Aj ja som dnes v Lidli nakupil:

    dobru syrovu pikantnu pomazanku, tuniak v konzerve – kusky v oleji, a arasidy v cokolade

    ine ma tam nic nezaujalo ….

    #81588
    bubo
    Účastník (Participant)

    Návleky som aj ja kúpil pre Bubu a ešte 6 litrov Juhoafrického vína (za cenu 4 l 😶 ) pre seba, aby som sa nenudil počas dlhých zimných večerov…

    #81589
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja som kúpil pančucháče 😁 a tú čiernu lekárničku a rukavičky na štvorkolku 😈

    #81590
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Bubo Budeš si s tým vínom musieť máknuť ! Zima končí už za 5 dní to máš skoro 1,2 l na večer 👋

    #81591
    bubo
    Účastník (Participant)

    cazzo: dnes už mám dennú dávku zas sebou… 🤐

    #81592
    AIR
    Účastník (Participant)

    Na buduci rok budu v akcii aj HD a RYŽA 🤣 🤣 🤣

    tak uz tešte 😀 😀 😀

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 31 až 42 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri