Connect with us

LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa LIDL akcia už od pondelka, 16.3.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81566
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Nemusi byt lekarnicka daka orangova podla noveho skveleho zakona?

    #81567
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zomby to s tou oranzovou lekarnickou az od roku 2011 tusim ale nejsom zicher

    by the way lekarnicka z lidlu na mna neposobi ako lekarnicka na prvy pohlad, pride mi to ako nejaka lacna nahrada

    lekarnicka na motocykel musi splnat najma po obsahovej stranke nalezitosti v zmysle prislusnej vyhlasky, takze aby vas nejaky organ ktory uz nebude vediet co od rozkose nepoonanoval ze nemate lekarnicku podla vyhlasky lebo v nej nemate napr stitok o expiracii, a prislusne vybavenie

    ja si radsej kupim normalnu cervenu ktora je asi o 4 eura drahsia

    #81568
    misi
    Účastník (Participant)

    Ja mam pozitivne a negativne skusenosti. Pred asi 3-4 rok. som kupil ladvinovy pas a este furt ju mam je tam iba jeden problem je velkosti M(v tom case ako uliate) ale cas plynie a teraz by som uz potreboval L mozno aj XL 😀 😀 😀. A ta negativna: U-zamok mi vydrzal jednu sezonu, ale čert to vem. Za té peňáze. 😉 Momentalne spekulujem o kupe tankvak-u a plachte 😕 , ale asi ju pojdem kupit.

    #81569
    yttka1
    Účastník (Participant)

    Ja som tu plachtu kúpila minuly rok aj ladvinák , a všetko o.k pod plachtu schovám aj auto ,a ladviňák má ešte aj vložku , je lepší ak ten drahy čo mám 👋

    #81570
    Lehy
    Účastník (Participant)

    LIDL tu má peknú reklamu a nepotrebuje ani banner 😁 😁

    #81571
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Lehy mozno MartineR za "zhrabol" peňaze 😉 😈

    #81572
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Že nás toto hned nenapadlo, Lehy , MartineR – viete kde sme peniaze očakávame v blízkej dobe. Môžte ich odovzdať aj Exemu, ak máte bližšie 😀

    #81573
    MartineR
    Účastník (Participant)

    VladiB hlboko sa ospravedlnujem. uz neposlem ziadne info 😛 .

    nabuduce sa radsej rozculujte, ze ste o nicom nevedeli 😈

    btw, s predajcom prilieb znacky "prilba" mam asi tolko spolocne ako potreba mojho GS pouzivat cistiace prostriedky, cistice a spreje na retaz za "ojro" a ine jogurtacke vychytavky od vyssie spominaneho predajcu 😛

    VladiB a ze si to Ty, tak ja teda toho eXeho cez vikend navstivim. ked uz je v MT ta vystava … 😉

    #81574
    VladiB
    Účastník (Participant)

    MartineR Nemusíš sa opravedlňovať, ak budeš na tej výstave hoď pár foto, ja som sa tam ešte nedostal

    PS: A nezabudni exemu odovzdať tie Eurá 😀

    #81575
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Ale vieš čo zájdem tam i ja, dám si na to hodinku a pozriem sa na kvalitu

    #81576
    pa3k
    Účastník (Participant)

    Kupil som uz z Liedla par veci a som v celku spokojny. Mam aj prilbu kupil som ju manzelke jazdi so mnou len obcas a ako druha prilba nie zle. Aj ked si nemyslim ze je to vrchol bezpecnosti. Naholandskej stranke ponukaju aj chranic chrbta a tu to nie je 😟 ale neva myslim ze im tam v pondelok zase odnesiem kopec euracov. No nekup to za tie penaaaze. Dnes som nakupil sprejov a handriciek ze mozem cistit do vianoc.

    #81577
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Eura uz som nasiel v nemenovanom obchodnom retazci (aby sme nerobili reklamu). su vcelku chutne, i ked keby neboli vyrobene u nasho severneho nemenovaneho suseda, ale radsej napr. v nemenovanej cokoladovni v nemenovanom meste na zapadnom Slovensku, ktore sa tiez nazyva "slovenskym Rimom" – tak by boli urcite chutnejsie. 😈

    VladiB idem v nedelu. vidime sa tam? 😉

    #81578
    VladiB
    Účastník (Participant)

    MartineR Sakra túto nedeľu to nestihnem

    #81579
    MartineR
    Účastník (Participant)

    VladiB nevadi. ak nebudu padat japonske motorky z neba, tak v pondelok pridam par (a mozno nepar) fotiek 😉

    #81580
    AIR
    Účastník (Participant)

    A mate niekto skusenosti s tymi utierkami na prilbu, co tam teraz predavaju?

    Myslim tie W5 Visier Reinigungs – set

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri