Connect with us

Mate niekto skusenost stymito helmami?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Mate niekto skusenost stymito helmami?

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81536
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Mate niekto niejake tie skusenosti s niektorou s tychto heliem?

    [linka]
    [linka]
    [linka]
    alebo mate skusenost s niecim podobnym na hlave?

    #81537
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zomby ak ti mozem poradit airohu (rarohu) si urcite nekupuj, to je cele zle!

    araika je tuttu frutti dobra prilbicka a shoei nepoznam ale tiez dobra znacka

    ak ti mozem poradit chod do UVEX enduro a budes megaspokojny, ja je tiez idem kupit

    a ty ako zamozny cestovatel si urcite kupis celokarbonovu

    #81538
    Wing
    Účastník (Participant)
    #81539
    AMIS
    Účastník (Participant)

    [linka] zombíček a čo toto ? Išlo by ti to ku KTM 🤣)

    #81540
    AMIS
    Účastník (Participant)

    [linka] a tot je teda poriadny cukríček 😘

    #81541
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    raptor shoei jednu helmu mam velmi spokojny som kolega ma tiez vyklapacku tiez spokojny (hlavne ze sme ju nevyuzili este v praxi!)! uprimne tu UVEX znacku som tu ani nevidel ale ak ju tu maju kuknem po nej! Zamozny by som bol rad ale kedze som uz pri nehodach rozbil helmu viem aka je to dolezita hracka! Ked dokazem utracat kopec prachov za chlast prevo by som sem tam neinvestoval tiez aj spravne ale do helmy 😁!

    na tom fore chvalia tie Uvex skorupky!

    #81542
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Tak toto som nasiel ked som hladal tu uvex helmu [linka]

    #81543
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zombak spominana Uvexa je medzi tymito prilbami najlepsia prilba s pomerom cena/kvalita a ak kupis tu karbonovu tak neni o com… ma ju okolo mna asi 10 ludi a vsetci su s nou megaspokojni

    treba sice par delikatnych uprav aby si neprisiel o usi ked ju budes davat dole z lebeni ale po nich je to uz eno nuno

    #81544
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ty brambor, už si ju kúpil a upravil? 😉 Lebo naposledy si ju silno zvieral v náručí 😁 Ja sa s ňou fčul hrám bo špekulujem či namontujem kameru hore, aneb na ľavý bok . Dilema preveliká 😈

    #81545
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ale picza z ryzsou kupil…. uz mam ale mesiac objednanu cisto bielu a neveda dodat ☹️ ☹️ ☹️

    #81546
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Šak kúp spraj a ja ti ju vytuningujem 😉

    #81547
    Vadim
    Účastník (Participant)

    ZOMBY: Porovnávaš prilby rozličných katehórií. S4 je nižšia trieda ako ďalšie dve.

    Na to, či je Airoh rároha, môže povedať svoj názor napríklad Katriňák:

    ://www.podujatie.sk/img_there/100_1427.jpg

    #81548
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Vadim zasadne neporovnavam ja sa len pytam! ak mas daky typ budem len vdacny kedze ja nemam stymto druhom heliem ziadne skusenosti!

    #81549
    Vadim
    Účastník (Participant)

    ZOMBY: Nie som žiaľ multivedec ako poniektorí – neviem sa vyjadriť ku každej značke. Ajroh neponúka v kategórii enduro špičkovú kvalitu. Ak by si chcel cross, tak Stelty sú vo výpredaji (do 300?) a to už je svetová kvalita (950g).

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri