Connect with us

Moderovanie diskusií

Domov Diskusné Fóra Pre admina Moderovanie diskusií

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71953
    MartineR
    Účastník (Participant)

    eXeBaT omylom som klikol na dva prispevky, zamazanie som nepotvrdil, len som klikol "zavriet okno", no prispevky su aj tak urcene na zmazanie … chyba v matrixe ?

    #71954
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    MartineR jj, vďaka, matrix je opravený.

    #71955
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    eXeBaT vyskusal som to rovno na vip clenovi a co kevy sa napr 3 hvd nezavezne rozhodli oznacit heden prispevo! nemohol by sa zmazat automaticky?:)

    #71956
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    ZOMBY

    Práve to idem riešiť. Uvažujem nad 5ks H.V.D. a príspevok by sa automaticky hodil na smetisko, ktoré sa časom vyčistí.

    #71957
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za prejavenú dôveru šéfe. A máš veru pravdu s tým mazaním. Už som to tu skoro prestávala čítať, pripomínalo to motoride. Sa mi normálnie cnie za starými dobrými časmi 😉

    #71958
    Slon
    Účastník (Participant)

    Len pozor aby ste sa nemazali navzájom 😁

    #71959
    bubo
    Účastník (Participant)

    Slon : To by museli byť riadne hovadá, aby sa mazali navzájom… 🤣 Ja s mazaním problém nemám, rád sa namažem s hocikým. 🙄

    #71960
    andoo
    Účastník (Participant)

    Hehe tiez som pozeral co mi to tu pribudlo ze zmazat 😁

    sranda

    #71961
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Stado vede vúúúúúúúúúl 😁

    #71962
    Lehy
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa je dosť dôležité, aby moderátor ovládal slovenský jazyk a prípadne opravoval hrúbky,ktoré niektorí napíšu. 🙂

    #71963
    Lanie
    Účastník (Participant)

    No teda škerko toto fakt príjemne prekvapilo, tiež som sa najskôr čudovala čo sa to tam s tými písmenkami porobilo ale ako nápad je to skvelé a všímam že v poslednom čase sa dejú aj iné úpravy takže len tak ďalej 🙂 😁

    #71964
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Občania ktorí ešte nie sú moderátormi hláste sa u súdruha Žinčicu.

    #71965
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Nechápem prečo ste zmazali Bubov fotoalbum z Ukrajiny.Ved je to tiež cestopis a mna konkrétne zaujíma aké tam majú aj hajzle!Či si myslíte že fotoalbum s gangom asi 150-tich čerňochov na Tatre 138 má niečo viac motorkami? ☹️,alebo fotoalbumy z ožieračiek? Myslel som ,že tu ste normálnejší ako na podobnom serveri ,ale tuším ste tu papežskejší ako Awia? Alebo že by to tu už kúpil aj so svojími mladými a najmúdrejšími cenzormi? ☹️

    #71966
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    cazzo

    Na fotoalbumy boli pravidlá stanovené od ich spustenia, avšak netrval som na nich striktne. Po čase som si však všimol, že sú plné hovadín a ich čistenie mi zabralo asi 2 dni! Buď to voľnú ruku úplne, alebo podľa pravidiel. Ale voľná ruka sa neosvedčila, preto to mazanie. Je kopec serverov, kde sa podobné fotografie dajú ukladať, ale v mnohých prípadoch sa v albumoch zobrazujú obrázky, ktoré už niekde inde žali úspech – "ako vtipné" a autor sa rozhodol stať sa prvým, kto ich vloží aj sem. O také ale záujem nie je.

    #71967
    bubo
    Účastník (Participant)

    cazzo : To je v pohode, ja sám som Exeho požiadal nech to zmaže. 😉

    Tá diskusia by mala zase 10 strán, čo by mi Raptor ukazoval svoju veľkosť a moju malosť… 😕

    Moderátori sú potrební a tu sa mi páči, že viem ktorí to sú, nie ako na MR. Aj keď…. hmmm. …nie je Vás trochu priveľa? čo tak ešte supermoderátori, ktorí budú moderovať moderátorov a jeden, dvaja hypermoderátori. 😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri