Moderovanie diskusií
Domov › Diskusné Fóra › Pre admina › Moderovanie diskusií
- Toto téma obsahuje 72 odpovedí, 32 hlasov, a bola naposledny upravená pred 12 rokmi, 7 mesiacmi od
bobolak.
-
AutorPríspevky
-
26. novembra 2008 o 6:23 #71953
MartineR
Účastník (Participant)eXeBaT omylom som klikol na dva prispevky, zamazanie som nepotvrdil, len som klikol "zavriet okno", no prispevky su aj tak urcene na zmazanie … chyba v matrixe ?
26. novembra 2008 o 10:16 #71954eXeBaT
Účastník (Participant)MartineR jj, vďaka, matrix je opravený.
26. novembra 2008 o 10:23 #71955ZOMBY
Účastník (Participant)eXeBaT vyskusal som to rovno na vip clenovi a co kevy sa napr 3 hvd nezavezne rozhodli oznacit heden prispevo! nemohol by sa zmazat automaticky?:)
26. novembra 2008 o 10:28 #71956eXeBaT
Účastník (Participant)ZOMBY
Práve to idem riešiť. Uvažujem nad 5ks H.V.D. a príspevok by sa automaticky hodil na smetisko, ktoré sa časom vyčistí.
26. novembra 2008 o 10:56 #71957amazonka
Účastník (Participant)Ďakujem za prejavenú dôveru šéfe. A máš veru pravdu s tým mazaním. Už som to tu skoro prestávala čítať, pripomínalo to motoride. Sa mi normálnie cnie za starými dobrými časmi 😉
26. novembra 2008 o 11:33 #71958Slon
Účastník (Participant)Len pozor aby ste sa nemazali navzájom 😁
26. novembra 2008 o 12:22 #71959bubo
Účastník (Participant)Slon : To by museli byť riadne hovadá, aby sa mazali navzájom… 🤣 Ja s mazaním problém nemám, rád sa namažem s hocikým. 🙄
26. novembra 2008 o 13:14 #71960andoo
Účastník (Participant)Hehe tiez som pozeral co mi to tu pribudlo ze zmazat 😁
sranda26. novembra 2008 o 14:19 #71961draciatko
Účastník (Participant)Stado vede vúúúúúúúúúl 😁
26. novembra 2008 o 15:10 #71962Lehy
Účastník (Participant)Podľa mňa je dosť dôležité, aby moderátor ovládal slovenský jazyk a prípadne opravoval hrúbky,ktoré niektorí napíšu. 🙂
26. novembra 2008 o 15:13 #71963Lanie
Účastník (Participant)No teda škerko toto fakt príjemne prekvapilo, tiež som sa najskôr čudovala čo sa to tam s tými písmenkami porobilo ale ako nápad je to skvelé a všímam že v poslednom čase sa dejú aj iné úpravy takže len tak ďalej 🙂 😁
26. novembra 2008 o 15:44 #71964Mishko
Účastník (Participant)Občania ktorí ešte nie sú moderátormi hláste sa u súdruha Žinčicu.
26. novembra 2008 o 16:03 #71965cazzo
Účastník (Participant)Nechápem prečo ste zmazali Bubov fotoalbum z Ukrajiny.Ved je to tiež cestopis a mna konkrétne zaujíma aké tam majú aj hajzle!Či si myslíte že fotoalbum s gangom asi 150-tich čerňochov na Tatre 138 má niečo viac motorkami? ☹️,alebo fotoalbumy z ožieračiek? Myslel som ,že tu ste normálnejší ako na podobnom serveri ,ale tuším ste tu papežskejší ako Awia? Alebo že by to tu už kúpil aj so svojími mladými a najmúdrejšími cenzormi? ☹️
26. novembra 2008 o 16:14 #71966eXeBaT
Účastník (Participant)cazzo
Na fotoalbumy boli pravidlá stanovené od ich spustenia, avšak netrval som na nich striktne. Po čase som si však všimol, že sú plné hovadín a ich čistenie mi zabralo asi 2 dni! Buď to voľnú ruku úplne, alebo podľa pravidiel. Ale voľná ruka sa neosvedčila, preto to mazanie. Je kopec serverov, kde sa podobné fotografie dajú ukladať, ale v mnohých prípadoch sa v albumoch zobrazujú obrázky, ktoré už niekde inde žali úspech – "ako vtipné" a autor sa rozhodol stať sa prvým, kto ich vloží aj sem. O také ale záujem nie je.
26. novembra 2008 o 16:15 #71967bubo
Účastník (Participant)cazzo : To je v pohode, ja sám som Exeho požiadal nech to zmaže. 😉
Tá diskusia by mala zase 10 strán, čo by mi Raptor ukazoval svoju veľkosť a moju malosť… 😕
Moderátori sú potrební a tu sa mi páči, že viem ktorí to sú, nie ako na MR. Aj keď…. hmmm. …nie je Vás trochu priveľa? čo tak ešte supermoderátori, ktorí budú moderovať moderátorov a jeden, dvaja hypermoderátori. 😁 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
